KONESOB BAŞKANI KARABACAKTAN AKŞEHİR ÇIKARMASI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KONESOB BAŞKANI KARABACAKTAN AKŞEHİR ÇIKARMASI

Konesob Başkanı Muharrem Karabacak Akşehir'de esnaf odaları başkanlarını ziyaret ederek iştisarelerde bulundu.

08 Temmuz 2020 - 09:33

Akşehir'deki Odaların ziyaretlerini sürdüren KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Akşehir Bakkallar Odasına  ziyarette bulundu. Başkan Muharrem Karabacak ziyarette Bakkallar Odası Başkanı Levent Emir ve Oda Genel Sekreteri Arzu Gürbüz Şahin ve Oda personeliyle  fotoğraf çektirdi, istişarelerde bulundu.

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (KONESOB) Birliğine  bağlı Akşehir'deki Esnaf Odalarına  ziyaretleri kapsamında  KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Akşehir Terziler Odasını ziyaret etti, Oda Başkanı Yusuf Ertuğrul ve Oda Genel Sekreteri Melike Baykal ile görüştü.

Akşehir'deki Esnaf Odaları ziyaretlerini sürdüren 
KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, ziyaretler çerçevesinde Akşehir Lokantacılar Esnaf Odasını ziyaret etti, Oda Başkanı Ramazan Kocaihtiyar ve Oda Genel Sekreteri Fulya Türüdü Karabulut ile görüştü, günün anısına fotoğraf çektirdi.

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Birlik Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Pastacılar Esnaf Odası Başkanı Kadir Kağnıcıoğlu ile birlikte Birliğe bağlı Akşehir Madeni İşler Sanatkarları Odasını ziyaret etti, Oda Başkanı Süleyman Erten ve Oda Yönetim Kurulu Üyeleriyle biraraya geldi ve istişarelerde bulundu.

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Birlik Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Pastacılar Esnaf Odası Başkanı Kadir Kağnıcıoğlu ile birlikte Birliğe bağlı 
Akşehir Marangozlar Odasını ziyaret etti, Oda Başkanı Abidin Dilber ve Oda Genel Sekreteri Ramazan Taşkın ile görüşerek istişarelerde bulundu.

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Birlik Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Pastacılar Esnaf Odası Başkanı Kadir Kağnıcıoğlu ile birlikte Birliğe  bağlı Akşehir Kahveciler Odasını ziyaret etti ve Oda Başkanı Seyit Battal Yayla ile görüştü. Başkan Muharrem Karabacak ziyaretin sonunda Kahveciler Odası Genel Sekreterliği görevinden ayrılacak Şirin Özalp'e hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti ve başarılar diledi.Başkan Karabacak ayrıca önümüzdeki günlerde Oda Genel Sekreterliği görevine başlayacak olan Ayşenur Karataş'a da hayırlı olsun temennisinde bulundu, günün anısına fotoğraf çektirildi.

Bu haber 582 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OTOMOBİLLER ÇARPIŞTI 1 ÖLÜ 5 YARALI
OTOMOBİLLER ÇARPIŞTI 1 ÖLÜ 5 YARALI
2 BİN SÜRÜCÜYE 1 MİLYON TL PARA CEZASI
2 BİN SÜRÜCÜYE 1 MİLYON TL PARA CEZASI