MEDAŞ AKŞEHİR’DE KIŞ HAZIRLIKLARINA BAŞLADI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MEDAŞ AKŞEHİR’DE KIŞ HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş., kaliteli ve kesintisiz enerji için, bakım çalışmalarını kış mevsimine girmeden, gelecekte oluşabilecek teknik arızaların en aza düşürülmesi amacıyla tüm hızıyla sürdürüyor.

10 Eylül 2019 - 01:25

Akşehir ilçesinde bulunan 78 trafo binasının temizlik ve teknik bakımları yapılıyor. İlçe genelinde yer alan trafo binalarında işlem sağlayabilmek adına mevcut yasal düzenlemeler gereği enerji altında çalışmak mümkün olmadığı için planlı kesintilere ihtiyaç duyulmakta. Kesintiler planlanırken abonelerin en az şekilde etkilenmesine özen gösteriliyor. 48 saat öncesinden bildirimli kesintiler SMS yoluyla tüketicilere duyuruluyor.
SMS hizmetinden tüm abonelerin faydalanması için abone bilgilerinin güncel olmasının önemini belirten MEDAŞ yetkilileri; “ Müşterilerimiz İşletmelerimize gelmeden de 186 Çağrı Merkezimizden veya www.meramedas.com.tr adresinden bilgilerini kolaylıkla güncelleyebilir, aynı zamanda bölgede yapılan planlı kesintilere www.meramedas.com.tr, Çağrı Merkezi ve MEDAŞ Mobil uygulama üzerinden erişebilir” denildi.  

HABER  / EBUBEKİR ARSLAN 

Bu haber 452 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DERE YATAĞINDA KENEVİR OPERASYONU
DERE YATAĞINDA KENEVİR OPERASYONU
KAÇAK AKARYAKIT VE KENEVİR OPERASYONU
KAÇAK AKARYAKIT VE KENEVİR OPERASYONU