MEDAŞ, KIŞA HAZIRLIK ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MEDAŞ, KIŞA HAZIRLIK ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş (MEDAŞ), yaklaşan kış mevsiminde tüketicilerine daha kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti vermek için, sorumluluk alanında bulunan80.000 km2 hizmet alanında 13.300 trafo, 94.000 km hat uzunluğunda bakıma ihtiyacı olan trafo ve hatların bakımına ara vermeden devam ediyor.

20 Eylül 2022 - 09:49

2022 yılı planlı bakım çalışmaları kapsamında 300 personel ileAğustosayı sonu itibarıyla 1.950adet dağıtım trafosu, 14.500kilometre uzunluğundaki enerji nakil hattı ve 164.000 elektrik direğinde bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirildi. Ayrıca bakım çalışması kapsamında göçmen kuşlar başta olmak üzere diğer kuş türlerinin elektrik akımına kapılmaması içinMEDAŞ Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen“Orta Gerilim Havai Hat İzolasyon Malzemelerinin Yerli Ve Milli İmkanlar İle Üretimi ve Uygulaması” projesi izolasyon malzemeleri de kullanılarak yaklaşık5,5km uzunluğundaki enerji nakil hattında iyileştirme ve bakım çalışmaları tamamlandı.
“Arıza Sayı ve Sürelerini Düşürmeye Yönelik Bakımlara Önem 
Verilmektedir”
Sahada özverili şekilde bakım çalışmaların devam eden MEDAŞ, bakım yapılan şebekedeki arıza sayılarında düşüş yaşandığı ve kalıcı arıza sebeplerini büyük ölçüde gidererek müşteri memnuniyetini artırdığını bildirdi.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 499 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TRAKTÖR DERE YATAĞINA YUVARLANDI: 1 ÖLÜ
TRAKTÖR DERE YATAĞINA YUVARLANDI: 1 ÖLÜ
FUTBOLCU SEÇMELERİ YAPILACAK!
FUTBOLCU SEÇMELERİ YAPILACAK!