MEPAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİLERİNE “İŞARET DİLİ...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MEPAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİLERİNE “İŞARET DİLİ EĞİTİMİ” PROJESİNİ HAYATA GEÇİRDİ

Engellilerin yaşam kalitesini yükseltmeye ve onları anlamaya yönelik çeşitli projelere öncülük eden MEPAŞ; işitme engelli bireylerin müşteri hizmetleri merkezlerinden yaptıklarıişlemleri kolaylaştırmak ve oluşabilecek iletişim sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla Müşteri Hizmetleri Merkezlerinde görevli personellere işaret dili eğitimi aldırdı.

11 Ağustos 2022 - 10:21

MEPAŞ Müşteri Hizmetleri Merkezinde görev alan 19 personel,60 saat süren işaret dili eğitimiprogramı sonunda katılım belgesi almaya hak kazandı.
Eğitim alan personeller;“Onlarla konuşmak bizi çok heyecanlandırıyor,işitme engelli müşterilerimizi anlayarak bire bir işaret diliyleiletişim kurmak taleplerinin daha hızlı çözülmesine katkı sağlıyor ”dediler.
MEPAŞ Müşteri Hizmetleri ve Operasyonlar Direktörü Fatih YETİMOĞLU ise;“MEPAŞ’ın faaliyet gösterdiği  6 ildekipersonellerimizin işaret dili eğitimi almasını sağlayarak işitme engelli müşterilerimizi doğru bir şekilde anlayıp ,talepleri doğrultusunda hızlıca çözüm üreterek müşteri memnuniyetini sağlamak projemizin  asıl amacıdır.” dedi.

HABER MERKEZİ 

Bu haber 311 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 TIR, OTOMOBİLE ÇARPTI: 1 ÖLÜ, 1 YARALI
TIR, OTOMOBİLE ÇARPTI: 1 ÖLÜ, 1 YARALI
ÖĞRENCİLERE SAĞLIKLI BESLENME VE HİJYEN EĞİTİMLERİ VERİLDİ
ÖĞRENCİLERE SAĞLIKLI BESLENME VE HİJYEN EĞİTİMLERİ VERİLDİ