MHP’Lİ MECLİS ÜYELERİNDEN DEVLET BAHÇELİ ÖNERGESİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MHP'Lİ MECLİS ÜYELERİNDEN DEVLET BAHÇELİ ÖNERGESİ

31 Mart Yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı listelerinden seçilen MHP'li Yunak Belediye Meclis Üyeleri Metin Algı ve Fikret Çil ,belediye meclisine vermiş oldukları dilekçe ile Yunak da uygun görülen bir park cadde veya sokağa Dr. Devlet Bahçeli isminin verilmesini talep etti.

04 Eylül 2019 - 09:32

MHP Yunak İlçe Başkanı Bayram Çil konu ile alakalı yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi;Bilindiği zere 15 Temmuz Hain Darbe girişiminin ardından liderimiz MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin dik bir duruş sergileyerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında yer alması ülkemizin bölünmez bütünlüğünü bozmaya yönelik oynanan oyunları bozmuştur.
Gerek genel gerekse yerel seçimlerde CUMHUR İTTİFAKI ruhuna sahip çıkan,ülkenin bölünmez bütünlüğü  ve bekası söz konusu olduğunda her daim  önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyerek  yüce milletimizin sevgi ve saygısına mazhar olan  Ülkücü Hareketin ve Türk Dünyasının Lideri ,Türkmen Bey'imiz ,Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin isminin  Yunak Belediyesi tarafından  merkez de uygun göreceği  bir sokak ,cadde veya parka  verilmesi bizleri ve Cumhur İttifakı bünyesinde yüksek bir azim ve gayret gösteren seçmenimizi ziyadesi ile memnun edecektir  dedi.

HABER  / serkan akgöl 

Bu haber 251 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA: 1’İ AĞIR  2 YARALI
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA: 1’İ AĞIR 2 YARALI
YAKALANINCA DONDU KALDI
YAKALANINCA DONDU KALDI