MHP SULTANDAĞINDAN ESNAF ZİYARETİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MHP SULTANDAĞINDAN ESNAF ZİYARETİ

Milliyetçi Hareket Partisi Sultandağı İlçe Başkanı Abdullah Gencer, “Adım Adım 2023 Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun" temalı program kapsamında ilçe esnafını ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

13 Ocak 2023 - 10:58

Milliyetçi Hareket Partisi Adım Adım 2023 programları kapsamında “Komşum Nasılsın?” programları devam ederken, diğer yandan da “Adım Adım 2023 Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun” temalı programlara tüm hızıyla devam ediyor.  Milliyetçi Hareket Partisi Sultandağı İlçe Başkanı Abdullah Gencer, esnafları ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnafları tek tek ziyaret eden Başkan Gencer, 2023 yılında yapılacak olan seçimlerin önemine değindi.
Ziyaretler hakkında bilgiler veren MHP Sultandağı İlçe Başkanı Abdullah Gencer, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin talimatları ile adım adım 2023 programları kapsamında ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bir yandan “Komşum Nasılsın?” programlarımız devam ederken diğer yandan da “Adım Adım 2023 Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun” teması ile esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Ekonominin can damarı konumundaki esnaf; geçmişten gelen bu gelenekleri bugün de sürdürürken, sadece mal alıp satmakla veya bir işi görmekle yetinmemektedir. Esnafımız; Aynı zamanda halk arasındaki dayanışma ve kaynaşmanın da adresidir. Birlik ve beraberliğimizin, dirlik ve düzenimizin temin edicisi ve teminatıdır. Mahallemize, sokaklarımıza ahenk ve neşe verenimiz, huzurumuzun bekçisidir. Kimi zaman derdimizin ortağı, kimi zaman sorunlarımızın çözüm noktasıdır. Mahallelinin de, mahalleyi ziyaret edenin de, yerlinin de, yabancının da yolu mutlaka esnafın dükkânına, ticarethanesine, ekmek tezgâhına düşer. Kısacası esnafımız; can özümüz, gören gözümüz, işiten kulağımız, temel direğimiz, betimiz bereketimizdir” dedi. 
HABER MERKEZİ 

Bu haber 390 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BU YIL ŞENLİKLERDE HANGİ SANATÇI GELSİN
BU YIL ŞENLİKLERDE HANGİ SANATÇI GELSİN
YUNAK'TA YAĞMUR SELE DÖNÜŞTÜ
YUNAK'TA YAĞMUR SELE DÖNÜŞTÜ