MHP YUNAK’DAN ESNAF ZİYARETİ VE İNDİRİM ÇAĞRISI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MHP YUNAK'DAN ESNAF ZİYARETİ VE İNDİRİM ÇAĞRISI

MHP Yunak İlçe Başkanı Bayram Çil kendisine eşlik eden yönetim kurulu üyeleri ile ilçe esnafını ziyaret ederek indirim kampanyasına destek istedi.

01 Ocak 2022 - 11:40

Başkan Çil konuyla alakalı yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi;MHP Genel Başkanımız  Devlet Bahçeli'nin talimatları ile döviz kurundaki gerileme sonrası temel ihtiyaç ürünleri başta olmak üzere diğer ürünlerde indirime gidilmesi konusunda yurt genelinde olduğu gibi MHP  Yunak İlçe başkanlığımızca teşvik ve katılım kampanyası başlattık. Bu çerçeve de indirim kampanyasına katkı sunmaları için esnaflarımızla bir araya geliyor milletimiz adına ilgili herkesten indirim kampanyasına katkıda bulunmalarını talep ediyoruz.
Yunak İlçemiz yardımseverdir, birlik ve beraberliğin şehridir.  Milli birlik ve dayanışma kampanyamız kapsamında şehrimizin iş adamları, sanayicilerimiz, üretici hemşerilerimiz, esnaflarımız imkânları çerçevesinde bu kampanyaya destek oldular,komşusu açken tok yatan bizden değildir anlayışı ile bu dönemde de bir ve beraber olacağız.Piyasalarda beklenen güven, yine hükümetten beklenen adımlarla sağlanmıştır.
Genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli beyefendi’nin, partimizin 30.11.2021 tarihli grup toplantısında dile getirdiği ‘mal ve hizmet üreten, satan, pazarlayan firmalarımızın, şirketlerimizin, kurumlarımızın toplumsal rahatlama adına, temel ihtiyaçların fiyatlarında yüzde 2 ile 5 arasında indirime gitmeleri millî birlik ve dayanışmamızın manevi harcıdır’ şeklindeki düşünce ve ifadeleri, tüm ülkemizde karşılık bulmuş ve pek çok üründe indirimler gerçekleşmiştir.
Bizim temennimiz, herkesin elini taşın altına koymasıdır. “örtünme, beslenme ve barınma” sorunlarının hep birlikte, vicdan seferberliğiyle üstesinden gelmek mümkündür.
Türkiye Cumhuriyeti devleti güçlüdür. Bir tek vatandaşını dahi mağdur etmemek için politikalar ve stratejiler geliştirmiştir. Cumhur ittifakı olarak 2023 seçimlerinde de Allahın izniyle tarihi bir zaferle çıkacağımıza inancımız tamdır.
 HABER / SERKAN 
AKGÖL 

Bu haber 584 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR BELEDİYESİ 'TEMİZ  AKŞEHİR' İÇİN ÇALIŞIYOR
AKŞEHİR BELEDİYESİ 'TEMİZ AKŞEHİR' İÇİN ÇALIŞIYOR
"3600 EK GÖSTERGEDEN TÜM DİYANET ÇALIŞANLARI YARARLANMALIDIR."