MHP YUNAK’DAN KAYMAKAM AKBULUT’A ZİYARET
Reklam
Reklam

MHP YUNAK'DAN KAYMAKAM AKBULUT'A ZİYARET

MHP Yunak İlçe Başkanı Bayram Çil kendisine eşlik eden yönetim kurulu üyesi Sebahattin Balkan,Rıfkı Aktepe,Yunak Ülkü Ocağı Başkanı Hasan Yonca ve Ocak Yöneticisi Ersin Algı ile beraber Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut'u makamında ziyaret etti.

12 Şubat 2020 - 09:23

MHP  Yunak İlçe Başkanı Bayram Çil ziyarette yapmış olduğu konuşmada “Milliyetçi Hareket Partisi olarak ilçemizin bütün sorun ve sıkıntıları hakkında elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Seçimden seçime değil her zaman sahada olacağımızı görevi devralırken dile getirmiştik. Yunak  bizim yaşadığımız, ekmeğini yediğimiz ve birçoğumuzun büyüdüğü ömrünü geçirdiği yer. Yunak'ın sıkıntısı, derdi MHP Yunak İlçe Teşkilatı olarak bizim sıkıntımız, bizim derdimizdir.” dedi.Başkan Çil , son günlerde gerçekleştirdikleri  mahalle ziyaretlerinden ve kendilerine gelen talep ve sorunları da  Kaymakam Akbulut'a aktardı.
Kaymakam Akbulut  ise ziyaretlerinden dolayı MHP heyetine teşekkür etti. 
Ziyaret Yunak Ülkü Ocağı Başkanı Hasan Yonca'nın Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem adına yaptırmış olduğu özel takvimi hediye etmesinin akabinde çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
HABER / SERKAN AKGÖL 

Bu haber 730 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MOBİL SAĞLIK EKİPLERİNİN COVİD-19 İLE MÜCADELESİ DEĞERLENDİRİLDİ
MOBİL SAĞLIK EKİPLERİNİN COVİD-19 İLE MÜCADELESİ...
OKUL ÖNCESİ VE 1. SINIF ÖĞRETMENLERİ BİLGİLENDİRİLDİ
OKUL ÖNCESİ VE 1. SINIF ÖĞRETMENLERİ BİLGİLENDİRİLDİ