MHP YUNAK İLÇE BAŞKANI BAYRAM ÇİL GÜVEN TAZELEDİ
Reklam
Reklam

MHP YUNAK İLÇE BAŞKANI BAYRAM ÇİL GÜVEN TAZELEDİ

Yunak MHP İlçe Başkanlığının 13. Olağan İlçe Kongresinde, Bayram Çil yeniden başkanlığa seçildi.

19 Ağustos 2020 - 09:57

MHP Yunak Olağan İlçe Kongresine tek liste ile giren mevcut başkan Bayram Çil  güven tazeledi.Milliyetçi Hareket Halk Partisi (MHP) Yunak İlçe Başkanlığı olağan kongresi Birlik İş Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Sosyal mesafe kuralına uygun gerçekleşen kongrenin divan başkanlığını MHP Konya İl Başkan Yardımcısı Osman Kılcı yaparken, MHP Konya İl Başkan Yardımcısı İsmail Özkan, MHP Akşehir İlçe Başkanı Salih Akça ve MHP Ilgın İlçe Başkanı Harun Ok’da divan üyesi olarak görev aldı. Tek listeyle gidilen seçimde mevcut delegeden tamamının oyunu alan Bayram Çil yeniden İlçe Başkanlığına seçildi.Birlik İş Hanı’nda yapılan kongereye; Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Doğanhisar Belediye Başkanı Süleyman Pekmez, MHP Akşehir İlçe Başkanı Salih Akça, Kadınhanı İlçe Başkanı Tevfik Yağcı, Doğanhisar İlçe Başkanı Reşat Karaaslan, MHP Ilgın İlçe Başkanı Harun Ok, Ülkü Bir Genel Başkanı Fatih Çakmaktepe, Türkav Konya İl Başkanı Süleyman Nur, Yunak Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Yonca ve diğer davetliler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından , yoklama ve açılış oturumu gerçekleştirildi.İlçe kongresinde ; başkanlık divanının seçimi , faaliyet raporlarının okunması ve mali raporun ibrazı sunumu gerçekleştirildi.
TÜRK MİLLİYETÇİLERİ MİLLETİN BEKASI İÇİN MÜCADELE  EDİYOR 
İlçe seçim kurulu müdürlüğü denetiminde yapılan ilçe başkanlığı seçimine tek liste ile giren ve göreve yeniden seçilen  MHP Yunak İlçe Başkanı Bayram Çil , burada kısa bir konuşma yaparak davetlileri selamladı.İlçe Başkanı Çil  konuşmasında şu ifadelere yer verdi.”İlk olarak şunu özellikle ifade etmek isterim ki ; Yürütmekte olduğum bu şerefli görevi tekrar baş koymanın gururunu ve şuurunu yaşıyorum.Türk milletinin bekası olan MHP, siyasi farklılıkları bir kenara bırakıp, milletin ve devletin bekası için hiçbir mücadeleden geri çekilmemiştir. Ön yargının ve şartlanmışlıkların hakim olduğu bir tabloda Türk milletinin bekası için MHP'nin gösterdiği duruşa, kimi çevreler istismar edip farklı anlamlar yüklemektedir. Türk milliyetçileri, milletimizin bekası için mücadele vermektedir. Bizim için esas olan Türk milletinin ilelebet payidar olmasıdır. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüdür. MHP mensupları bu kadar kirli emellerin içinde birbirine kenetlenmelidir.Bizler, girdikleri bu kutlu ve bir o kadar tehlikeli imtihanlardan dönmeyi aklından geçirmeyenlerin varisleriyiz. Biz kahramanca yaşamış, kahramanca ömür geçirmiş ve son nefesini dahi karmanca vermiş bir neslin bozkurtlarıyız. Bize düşen görev ise bu ulvi emanetleri geleceğin parlak ufuklarına ve orada bekleyen hilal bakışlı kuşaklara sağ salim teslim etmektir. Ülkülerimiz sevda, ülkülerimiz bayrak. Kim ne yaparsa yapsın biz yolumuzda kararlı bir şekilde yürümeliyiz ve ülkemizin geleceği için çalışmalıyız.Böyle bir günde teşrifleriyle bu salonu şereflendiren sizlerle bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi. 
BAŞKAN ÇİL'DEN 
TEŞEKKÜR MESAJI 
Yunak MHP İlçe Başkanlığına tekrardan seçilen Bayram Çil telgraf yollayan ve kongreye katılanlara teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi:  "Milliyetçi Hareket Partisi Yunak İlçe Başkanlığı 13.Olağan Kongresine telgraf la kutlama mesajı yollayan Genel başkan yardımcımız Konya Milletvekilimiz Mustafa KALAYCI Başkanıma, MHP Konya Milletvekilimiz Esin Kara hanımefendi ye , MHP Konya İl Başkanımız REMZİ KARAASLAN ve  Ülkü Ocakları Konya İl Başkanımız Yusuf Kasım AKTA beyfendiye kongremize katılan İl başkan yardımcılarımız Yakup Kocabaş, İsmail Özkan, Osman Kılcı ya ılgın ilçe Başkanımız Harun OK, Kadınhanı İlçe Başkanımız Tevfik YAĞCI , Akşehir İlçe Başkanımız Salih Akça, Doğanhisar ilçe Başkanımız Reşat KARAASLAN , Doğanhisar Belediye Başkanımız Süleyman PEKMEZ Beyfendiye , Yunak Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Yonca başkanıma 27.Dönem Milletvekili Adayımız Celil ÇALIŞ Beyfendiye Yunak Belediye Başkanımız Abdullah Emre Demirhan beyfendiye TÜRKAV Başkanımız Süleyman NUR ve Yönetimine, Ülkübir Genel Başkanı Fatih Çakmaktepe beyfendiye Konya TURÇEVDER Yönetimine, Ziraat odası başkanı Yusuf Gülmez beyfendiye Yunak Ak Parti gençlik kolları başkanı Ekrem Varol beyfendiye Yavaşlı mahallesi Muhtarımız Mesut Aydemir beyfendiye kongremize çiçek gönderen Akören belediye başkanımız İsmail ARSLAN beyefendiye, 27. Dönem Konya Milletvekili adayımız Fatih SATILMIŞ beyefendiye, Çeltik Belediye Başkanımız Ali Meşe beyefendiye, Yunak Ak parti ilçe başkanı Tahir Kuru beyfendiye , Belediye Meclis Üyelerimize, telefonla kongremizi tebrik eden tüm İlçe Başkanlarımıza, ve tüm dava arkadaşlarımıza katılımlarından dolayı şükranlarımı sunuyorum.
HABER/ MEHMET İNCE 

Bu haber 507 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KÖY HALKININ YOKLUĞUNU FIRSAT BİLEN SAPIK, 8 ÇOCUĞU İSTİSMAR EDİP CİNSEL ORGANLARININ FOTOĞRAFINI ÇEKTİ
KÖY HALKININ YOKLUĞUNU FIRSAT BİLEN SAPIK, 8 ÇOCUĞU İSTİSMAR...
AKŞEHİR MUHTEŞEM AKUSTİĞE SAHİP 3. KÜLTÜR MERKEZİNE KAVUŞUYOR
AKŞEHİR MUHTEŞEM AKUSTİĞE SAHİP 3. KÜLTÜR MERKEZİNE...