MİLLETVEKİLİ ERDEM’DEN ÇELTİK ZİYARETİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MİLLETVEKİLİ ERDEM'DEN ÇELTİK ZİYARETİ

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Çeltik ilçesine ziyaret ederek devam eden ve yapılacak olan yatırımlarda incelemelerde bulundu.

08 Ocak 2021 - 09:03

GÖKPINAR,KAŞÖREN,TORUNLAR MAHALLERİMİZİN ORTAK KULLANIMI OLACAK SOSYAL TESİSİN ARAZİSİNİ ZİYARET. 
 Gökpınar, Kaşören, Torunlar Mahallelerinin  ortak kullanacağı METİP Sosyal Tesislerinin yapılacağı araziyi Konya Milletvekili Orhan ERDEM, Çeltik Belediye Başkanı Ali MEŞE, Ak Parti İlçe Başkanı Hacı ZUHAL ve yüklenici firma ile yapılacak yerin keşifleri yapıldı. Yüklenici firmadan yapılacak olan tesisin 2021 yılında bitirilmesi için söz alındı. Belediye Başkanı Ali Meşe Yapılan projede desteklerini esirgemeyen  Konya İl Başkanı Hasan ANGI’ ya, Konya Milletvekili Orhan ERDEM’ e  ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim ALTAY’ a teşekkür etti. 
YAPILACAK OLAN SANAYİ ARSASINI 
YERİNDE İNCELEDİLER.
Sanayi Tesislerinin yapılacağı alanı Konya Milletvekili Orhan ERDEM,Çeltik Belediye Başkanı Ali MEŞE,Çeltik Ak Parti İlçe Başkanı Hacı ZUHAL ve yüklenici firma ile yapılacak yerin keşfini yaptılar. Akabinde  ilçe merkezinde  yapımı devam eden Yeni Belediye hizmet binasını yerinde incelediler. Belediye Başkanlık makamına  geçerek yapılması planlanan 36.000m2’lik 104 adet sanayi dükkanlarımızın yapım ihalesini alan yüklenici firma ile yapım sözleşmesini imzaladılar. Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe Yapılan projede desteklerini esirgemeyen Konya İl Başkanı Hasan ANGI’ya, Konya Milletvekili Orhan ERDEM’e ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahm ALTAY’a teşekkür etti.  HABER MERKEZİ 

Bu haber 485 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar kamerada
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar...
OTOMOBİLLE MOTOSİKLET ÇARPIŞTI 1 YARALI
OTOMOBİLLE MOTOSİKLET ÇARPIŞTI 1 YARALI