MİLLETVEKİLİ ERDEM VE BAŞKAN AKKAYA ODA BAŞKANLARI İLE...
Reklam
Reklam

MİLLETVEKİLİ ERDEM VE BAŞKAN AKKAYA ODA BAŞKANLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, ile birlikte ilçe genelinde faaliyet gösteren esnaf odalarının başkanları ile bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

18 Eylül 2020 - 10:10

Akşehir Belediyesi Hıdırlık Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda  açılış konuşmasını yapan Başkan Akkaya, belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi vererek bir sunum gerçekleştirdi.
AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem’de katılımları için tüm oda başkanlarına teşekkür ederek kıyı kenar çizgisi sorunu ile ilgili bir kanun teklifi hazırladıklarını ve Meclis’in açılması ile bu kanunu meclise sunacaklarını belirtti. Akşehir’de yeniden yapılacak olan 9 okulunda TOKİ tarafından ihale sürecinin başlatılmış olduğunun müjdesini veren Milletvekili Erdem, hükümet tarafından Akşehir’de yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Konuşmaların ardından Oda Başkanlarının istek, talep ve görüşlerini dinleyen Milletvekili Erdem  ve Başkan Akkaya, onlardan gelen soruları da yanıtladı.
İstişare toplantısına; AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ay, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi ve İlçe Koordinatörü Muharrem Akkaya, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı A. Emin Makascı, Akşehir Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Doğru ile Meslek Odalarının Başkanları katıldı Toplantı hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.
Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ay, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi ve İlçe Koordinatörü Muharrem Akkaya toplantının ardından Akşehir Sınav Kurs Merkezi ile Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilciğini ziyaret ettiler. Milletvekili Erdem ve beraberindeki heyet son olarak SÜ Akşehir Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi’ne geçerek Akşehir’de bulunan Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy ile görüştüler.
HABER MERKEZİ 


 

Bu haber 451 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR TREN GARI KAVŞAĞINDA KAZA 6 YARALI
AKŞEHİR TREN GARI KAVŞAĞINDA KAZA 6 YARALI
KAÇAK TELEFON ELE GEÇİRİLDİ
KAÇAK TELEFON ELE GEÇİRİLDİ