MİLLETVEKİLLERİNDEN SULTANDAĞI BELEDİYESİNE ZİYARET
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MİLLETVEKİLLERİNDEN SULTANDAĞI BELEDİYESİNE ZİYARET

Ak parti İl Başkanı  Hüseyin SEZEN , Ak Parti  Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel EROĞLU ,Milletvekili Ali ÖZKAYA Milletvekili İbrahim YURDUNUSEVEN ,İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Öztürk  ve Gençlik Kolları Başkanı seçimler sonrası Sultandağı Belediyesine  Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

17 Nisan 2019 - 09:36

 Misafirler  Bölge Trafik önünde Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz , Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Genç , İlçe teşkilatının yanı sıra yüzlerce vatandaş karşılandı.Uzun araç konvoyu ile Belediye önüne gelindi.Belediye önünde dualarla kurban kesildi. “Halkımıza mahcup olmayacağız”
 
Burada konuşan İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “Seçim öncesi sürdürdüğümüz saha çalışmalarımızı seçim sonrası da devam ettiriyoruz. Bir sonraki seçime şimdiden hazırlıklıyız. Vatandaşlarımıza verdiğiniz sözleri tek tek not aldık. Sizler artık rozetlerini çıkararak herkese hitap edecek şekilde çalışacak ve belediye başkanlığı görevini layıkıyla yapacaksınız. Projelerinizin takipçisi ve destekçisi olacağız. Kim halka neyi vaat ettiyse biz de o proje yerine getirilene kadar takip edeceğiz. Halkımız sizlere destek vererek PKK terör örgütü, Pensilvanya, FETÖ'yü, onların ağzıyla konuşanları sevindirmedi. Biz de halkımıza mahcup olmayacak, taleplerini dün olduğu gibi önümüzdeki beş yıl boyunca yerine getireceğiz” dedi.
Vatandaşlara hitap eden Eroğlu; “Zamanımızı boşa zaman geçirmeden, halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek için gece gündüz, el birliği ile çalışacağız. Halkımızın beklentilerini boşa çıkarmayacağız. Şimdi önünüze yüz günlük plan hazırlayarak çalışmalarınıza başlayın. Haftanın belirli günlerinde vatandaşlarımızı dinleyin, dertlerine ortak oldun ve sorunlarının çözümünde yanlarında olun. Birileri makam kapılarını söküyormuş. Bu tür popülist davrananların bir süre sonra o kapıları yeniden taktıklarına şahit oluyoruz. Biz kapımızı sökmüyoruz ama sonuna kadar da halkımıza açıyoruz. Bu yüzdendir ki halkımız her seçimde büyük destekler veriyor” diye konuştu. Son olarak söz alan Milletvekili Ali Özkaya da halkın teveccühü ile gelmiş olan AK Partili belediye başkanlarının yine halkın güvenine mazhar olacak görev ve sorumluluklarını yerine getireceklerini kaydetti. Özkaya, “Vatandaş size ‘benim ilçemi ancak sen yönetebilirsin’ diyerek oy veriyor. Siz de ilçelerinizin kalkınmasında, gelişmesinde büyük bir role sahipsiniz. Bu rolü de gerektiği gibi yerine getireceğinize güvenimiz tamdır. Halka vaat ettiğiniz projelerinize bir yerinden mutlaka başlayın. Görevleriniz hayırlı uğurlu olsun. Rabbim mahcup etmesin” ifadelerine yer verdi. Belediye Makamına geçen misafirler  ,vatandaşlar  ile sorunlar hakkında istişarelerde bulundu. Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz sorunları anlatarak çözüm için destek istedi. Milletvekilleri hızlı şekilde projelerin ve taleplerin hazırlanmasını ardından hayata geçirilmesi içinde gerekli çalışmalara bizzat destek vereceklerini belirttiler. Öncelikle içme suyu ve araçlar konusunda girişimlerde bulunulacağı belirtildi.Milletvekilleri  ve Ak Parti İl Teşkilatından gelen misafirler ziyaretlerinin ardından alkışlarla uğurlandı.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 432 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA 1 YARALI
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA 1 YARALI
UZMAN ÇAVUŞ UYUŞTURUCU İLE YAKALANDI
UZMAN ÇAVUŞ UYUŞTURUCU İLE YAKALANDI