MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İŞCAN’DAN YARIYIL MESAJI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İŞCAN'DAN YARIYIL MESAJI

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ara tatil dolayısıyla karne mesajı yayınladı.

17 Ocak 2020 - 14:01

Yunak ilçesinde 2019 - 2020 eğitim öğretim yılı birinci dönem sonu itibariyle dört bin öğrenci karne alıyor. 17 Ocak 2020 Cuma günü başlayacak olan yarı yıl tatili 31 Ocak 2020 de sona erecek. Öğrenciler 3 Şubat 2020 Pazartesi günü ders başı yapacaklar.
Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ara tatil dolayısıyla karne mesajı yayınladı. İşcan, yayınladığı yarıyıl tatili mesajında;
"2019 -2020 Eğitim Öğretim Yılı I. Dönemini, ilçemiz genelinde 34 okulumuz, yaklaşık 400 öğretmen kadromuz ve 4 bin öğrencimizle, bitirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Dönem boyunca yapmış oldukları özverili çalışmalarından dolayı tüm öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.
Yoğun bir çalışma dönemini geride bırakarak kısa bir dinlenme molası verecek olan öğrenci ve öğretmenlerimizin ikinci döneme aynı şevk ve azimle tekrar başlayacaklarına inanıyorum.
Yunak Milli Eğitim Camiası olarak bizlere emanet edilen çocuklarımızın akademik anlamda en iyi şekilde eğitim almalarını; yerli ve milli değerlerimizi özümsemiş, hür iradesiyle değerlerini savunmayı karakter haline getirmiş bireyler olarak yetişmelerini en önemli hedefimiz olarak belirtiyor; eğitim öğretimde bir bütünün ayrılmaz tarafları olan öğretmenlerimize, velilerimize ve diğer paydaşlarımıza müteşekkir olduğumu belirtmek isterim.
Bu duygu ve düşünceler içerisinde Yunak ilçemizin ve ülkemizin eğitim öğretim sürecine katkı sunan herkese teşekkürlerimi sunuyor, tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin bereketli bir tatil dönemi geçirmelerini diliyorum.” dedi.

Bu haber 746 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PAZAR YERLERİNE EL DEZENFEKTESİ
PAZAR YERLERİNE EL DEZENFEKTESİ
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN BAHAR HAZIRLIĞI
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN BAHAR HAZIRLIĞI