MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İŞCAN’DAN YKS’YE GİRECEK...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İŞCAN'DAN YKS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI MESAJI

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, haftasonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak başarılar diledi.

15 Haziran 2019 - 08:20

İşcan, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Sevgili Öğrenciler, Değerli Yönetici ve Öğretmenler, Kıymetli Veliler; 
15 Haziran Cumartesi ve 16 Haziran Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, tüm gençlerimize başarılar diliyorum.
Sevgili Öğrenciler; 
Eğitim hayatınızın önemli dönüm noktalarından biri olan Lise döneminizin bitmesiyle 2019-2020 eğitim öğretim yılında üniversitede öğrenim görmenizi sağlayacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına gireceksiniz. Bu sınavla büyük ölçüde hayatınıza yön vereceksiniz. Sınavın, hayatınızın sonu olmadığını unutmayın. Sizlerin yıllardır kendi gayret ve çabalarınızla birlikte ailelerinizin destekleriyle, öğretmenlerinizin rehberliğinde elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandığınızı biliyorum. Bugüne kadar çalıştınız, elinizden gelen çabayı gösterdiniz, çalışma ve gayretlerinizin karşılığını inşaallah alacaksınız. Geleceğimizi emanet edeceğimiz siz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandığı Yükseköğretim Kurumları Sınavında başarılı olacağınıza yürekten inanıyor, güveniyor ve hepinize başarılar diliyorum.
Değerli Yönetici ve Öğretmenler; 
Öğrencilerimizin 15 Haziran Cumartesi ve 16 Haziran Pazar günü girecekleri Yükseköğretim Kurumları Sınavına hazırlanırken özveri ile çalışarak onlara emek verdiniz. Öğrencilerimize moral aşılayarak, onların kendine olan güvenini desteklediniz. Öğrencilerimizin daha önceki sınavlarda olduğu gibi huzurlu ve güvenli bir ortamda sınava girmelerini sağlayarak onların yanında olacaksınız. Öğrencilerimize olan destek, katkı ve özverili çalışmalarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyor, siz değerli eğitimcilere teşekkür ediyorum.
Kıymetli Veliler, 
Hayatlarına şekil vermek üzere üniversite yoluna çıkmak için ilk adımlarını atacak olan sevgili gençlerimizin bu günlere gelmesinde şüphesiz büyük emekler verdiniz. Güzel günlerinde ve sıkıntılarında onlara sığınacakları güvenli birer liman oldunuz. Sınav günü de onlara liman olmanız için sizlere ihtiyaçları olacaktır. Başarı için birçok yol vardır. Yükseköğrenim görmek hayattaki seçeneklerinden biridir. Anne ve baba olarak görevinizin, çocuğunuza iyi bir eğitim hayatı sağlamak olduğu kadar, ona hayatı sevdirmek ve yaşama sevincini aşılamak olduğunu göz ardı etmeyelim ve her daim onların yanında olalım. Bu duygu ve düşüncelerle sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar, sınavda görev alacak öğretmenlerimize ve tüm görevlilere kolaylıklar diliyorum."
HABER MERKEZİ 

Bu haber 301 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA: 1’İ AĞIR  2 YARALI
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA: 1’İ AĞIR 2 YARALI
AKŞEHİR'DE  'ZEBRA ÇATAL KUYRUKLU KELEBEK' GÖRÜLDÜ
AKŞEHİR'DE 'ZEBRA ÇATAL KUYRUKLU KELEBEK' GÖRÜLDÜ