MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TOPALOĞLU’NDAN SINAVA GİRECEK...
Reklam
Reklam

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TOPALOĞLU'NDAN SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİLERE MESAJ

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu Yks sınavına girecek öğrenciler için mesaj yayımladı. Topaloğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

27 Haziran 2020 - 01:11

Hedeflerine ulaşabilmek adına aylardır büyük bir azim ve çabayla hazırlandığın sınav maratonunun bu son günlerinde heyecanını yürekten paylaşıyorum.

Kaliteli ve her anlamda donanımlı bir üniversite okumak için sınavlara sıkı bir şekilde hazırlanan öğrencilerimizin, emeklerinin karşılığını alabilmesi ve yıllardır edindiğiniz bilgi ve birikimleri sınava yansıtarak başarılı olması en büyük dileğimizdir.

27 Haziran Cumartesi ve 28 Haziran Pazar günleri gireceğiniz sınavlar, sizlerin daha iyi bir gelecek inşa etmenize kuşkusuz önemli katkıda bulunacaktır. Çünkü bu sınavlar, sizleri hayatın yeni bir safhasına taşıyacaktır. Fakat bu önemli katkı, tüm geleceğinizin sadece ve sadece bu sınava bağlı olduğu anlamını taşımamaktadır. Zira iyi bir gelecek inşa etmek yalnızca bir sınav başarısına değil; planlı, disiplinli ve en önemlisi inançlı bir çalışma devamlılığına bağlıdır.

Sevgili gençler, unutmayın ki hiçbir şey sizin beden ve ruh sağlığınızdan daha önemli değildir. Bu sınavın ardından alacağınız sonuç ne olursa olsun, önünüzde uzun bir hayat olacak ve bu uzun hayat süresince size verdiğimiz önem ve kıymet asla azalmayacaktır. Özellikle vurgulamak isterim ki hayatınız boyunca gireceğiniz hiçbir sınav, sizin değerinizi belirlemeyecektir.
Sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan tüm öğrencilerimizin ve her zaman destekleriyle onların yanında olan velilerimizin sınav heyecanını yürekten paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarı ve zihin açıklığı diliyor; sınav sonuçlarının ülkemiz, ilimiz ve Akşehir’imiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 1254 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN AKKAYA’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETLERİ
BAŞKAN AKKAYA’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETLERİ
ÇELTİK BELEDİYE BAŞKANINDAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ
ÇELTİK BELEDİYE BAŞKANINDAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ