MİNİKLERİN HATİM HEYECANI...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MİNİKLERİN HATİM HEYECANI...

Akşehir İlçe Müftülüğü 4-6 Yaş Kur'an Kurslarımıza devam eden öğrencilerimizden Kur'an-ı Kerim'i hatmeden Vahap Gazi Kur'an Kursu öğrencisi Ömer Agah Öveyi ile Elif Kur'an Kursu öğrencisi Muhammed Raşit Usanmaz için Hatim Törenleri düzenlendi.

26 Mayıs 2023 - 23:58

Hatim Merasimleri Ömer Agah Öveyi için Vahap Gazi Kur'an Kursu Bahçesinde sınıf arkadaşları ve yakınlarının katılımı ile; Muhammed Raşid Usanmaz içinse Meydan Camiide sınıf arkadaşları, yakınları ve halkın katılımı ile gerçekleşti. Farklı zamanlarda gerçekleşen programlarda minikler Kur'an-ı Kerim'i hatmetmenin haklı gururunu sevdikleri ile paylaştılar.
Her iki merasime de katılan İlçe Müftüsü Ahmet MÜJDECİ davetlilere hitabında; 4-6 Yaş Kur'an Kurslarımızın milli ve manevi değerlerimizin gelecek nesillere aktarımında üstlendiği önemli role dikkat çekerek bu kurslarımızın yaygınlaşarak sürdürülmesini  temenni ettiklerini söyledi. Öğrencilerimizin tamamladıkları hatimlerin duasını da yapan İlçe Müftümüz, hatimlerini tamamlayan minikler ve aileleri başta olmak üzere tüm evlatlarımız, vatanımız, milletimiz ve Alem-i İslam için hayır dualarda bulundu.
Program sonunda İlçe Müftüsü Müjdeci  her iki öğrencinin  başarısında emeği geçen Kur'an Kursu Öğreticilerine  teşekkür ederek evlatları ve anne-babalarını tebrik etti.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 267 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ORTAKÖYSPOR GALİP
ORTAKÖYSPOR GALİP
PROF. DR. İBRAHİM KAVAZ AKŞEHİRLİ GENÇLERLE BULUŞTU
PROF. DR. İBRAHİM KAVAZ AKŞEHİRLİ GENÇLERLE BULUŞTU