NASRETTİN HOCA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE KARİYER...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

NASRETTİN HOCA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE KARİYER GÜNLERİ

29 Aralık 2017 Cuma günü okulumuzda düzenlenen “Benim Mesleğim” sloganıyla başlattığımız kariyer günleri etkinliklerinin başlangıcı yapılmıştır.

03 Ocak 2018 - 01:09

HABER / MEHMET İNCE 

Bu etkinlik kapsamında Tutku Bilgisayar işletme sahibi İbrahim İNGEÇ okulumuzun konferans salonunda öğrencilerimize seminer vermiştir. Okulumuzun Elektrik-Elektronik, Yenilenebilir enerji ve Bilişim Teknolojiler bölümü öğrencilerimiz okul müdürü, müdür yardımcılarımız, meslek ve kültür öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşen bu seminer, öğrencilerimizin kendi kapasitelerini farkına varmalarında ve meslek seçimlerinde büyük katkısı olmuştur.

İşletme sahibi İbrahim İNGEÇ “Bende bir meslek lisesi mezunu olarak imkânlar değerlendirildiği takdirde meslek lisesi öğrencilerinin her anlamda önlerinin açık olacağı kanaatindeyim. Staj için işletmelere giden 12. sınıf öğrencileri mesleklerinin inceliklerini yaparak yaşayarak öğrendikleri için bu lise mezunları ile iki yaşamlarında ülke ekonomisine katkı sağlayacak başarı elde edeceklerdir” dedi.

Seminerin sonunda okulumuz öğrencileri meslekleri ile ilgili merak ettikleri soruları İbrahim Bey’e yönlendirmiştir. Okul müdürümüz İbrahim ARSLAN’ın İbrahim Bey’e teşekkürleri ile seminer sonra ermiştir.

Bu haber 1697 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya Şeker’in 65. pancar alım kampanyası başladı
Konya Şeker’in 65. pancar alım kampanyası başladı
SENİRKENT SÜRÜCÜ KURSU
SENİRKENT SÜRÜCÜ KURSU