OSMAN FEDAİ AKŞEHİR HALKININ DESTEĞİYLE MECLİS YOLUNDA
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

OSMAN FEDAİ AKŞEHİR HALKININ DESTEĞİYLE MECLİS YOLUNDA

İyi Parti Konya Milletvekili Adayı Osman Fedai Akşehir Halkının desteğiyle meclise girme yolunda ilerliyor.

11 Mayıs 2023 - 10:45

Osman Fedai kimdir tanıyalım? 
İyi Parti Konya Milletvekili Adayı Osman Fedai gazetemize yaptığı açıklamada kendinden bahsederken şu ifadelere yer verdi: " 1962 Konya Akşehir Doğumluyum, Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türk Dili Edebiyatından mezun oldum. 1994-1999 Yılları arasında Akşehir Halk Eğitim Merkezi müdürlüğünü yaptım, 1998 Halk Eğitim  Merkezleri arasında Türkiye Birinciliği yaşadım, 1999-2014 Akşehir Doğrugöz Belediye Başkanlığını 3 dönem yürüttüm, 2003 Belde belediye başkanları arasında Türkiye Birincisi seçildim, 2014-2018 Mhp Akşehir İlçe Başkanlığını yürüttüm, 2014 yılında Akşehir Mhp Belediye Başkan Adayı oldum %42 oy aldım, 2019  yılında Akşehir İyi Parti Belediye Başkan Adayı oldum %42 oy aldım, 2018 İyi Parti Akşehir Kurucu ilçe başkanı oldum, 2021-2023 yılları arasında Ankara B.B. ASKİ Gn. Md. Yönetim Kurulu üyeliğinde bulundum. 
AKŞEHİR'E HİZMET İÇİN 
ADAYIM 
İyi Parti Konya Milletvekili Adayı Osman Fedai projelerini açıklayarak şu ifadelere yer verdi: "İçinizden biri olarak halkımızın Konya’mızın ve  Bölgemizin sorunlarını biliyorum, bu sorunları meclise taşımak ve çözmek için aday oldum. Bölgemiz yıllar sonra ilk defa iki milletvekili çıkarma şansını bu dönem yakalamıştır. Bu durum halkımızın feraseti sayesinde mutlaka gerçekleşecektir. Halkımızın üç-dört dönemdir milletvekili olarak meclise taşıdığı Adalet ve Kalkınma Partisinin adayı bu dönemde de meclise girmeye namzet görünüyor. Bunun yanında şahsımın da, değerli halkımızın katkıları ve desteğiyle seçilmem bölgemiz için bir kazanım olacaktır. Bir elin nesi var iki elin sesi var anlamı bölgemiz(Akşehir ve çevre ilçeler) için verilecek kanun teklifleri ve yapılacak yatırımlar için diyalog halinde olmamız birbirimize destek vermemiz halinde bölgemiz ve Akşehir’imiz  kazanacaktır. Yıllardır düşman kardeşler gibi yapılan politikalar halkımıza zarar vermiştir. Artık yeni bir sayfa açılmalı ve haydi Akşehir iki vekille meclise düşüncesi gerçekleştirilmelidir. Bu durum bir kazanım olacak ve halkımız bu durumdan fevkalede istifade edecektir. Halkımızın bu konudaki ferasetine güveniyor, parti farkı gözetmeksizin ikinci kazanacak aday olarak milletvekili seçilmem için yeterli oy desteğini  fazlasıyla vereceğine inanıyorum.Eğer Milletvekili olursam kucaklayıcı ve  bütünleştirici olacağım. Çok çalışarak sorunlarımıza çözüm üreteceğimin sözünü veriyorum.
Bizler gençlik yıllarımızdan beri vatan aşkı millet sevdası ile büyüdük. Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır. Bu duygularla hareket edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. "Anayasamızın ilk 4 maddesi değiştirilemez ve değiştirilmesi dahi teklif bile edilemez." kimseninde değiştirmesine izin vermeyiz. Değiştirme  niyetiyle masamıza gelenleri masamıza almayız. Dayatma ve zorlama olursa da o masayı deviririz ama milliyetçiliğimizden asla vazgeçmeyiz. Hiçbir terörist ve terör yandaşlarıyla yan yana gelmedik gelmeyiz de. Genel başkanımız sayın Meral Akşener'in dediği gibi" bu ele terörist eli değmedi, eğer değerse bu eli keserim." hemşehrilerimizin içi rahat olsun. Esnafımız çiftçimiz ve hayvancılıkla uğraşan halkımızın ekonomik krizle tabiri yerinde ise can çekişiyor ve emekli ise artan pahalilikla baş edemez olmuş. Partimiz ve  millet ittifakı paydaş partilerin birlikte oluşturmuş olduğu 2400 maddelik mutabaka metni ile tüm sorunlar çözülecek. Halkimizin sorunlarıyla yakından ilgileneceğim.Ülkemizin kanayan yarası olan suriyeli ve afgan mültecileri partimizinde stratejileri kapsamında hemen göndereceğiz , vatandaşlarımızı  mülteci sorunlarından kurtaracağız. Üretimin artması ülkemizin refah seviyesinin yükselmesi için çalışacağım. Akşehir'imize en büyük yatırımları yaptıracağız. Şehrimizi hakettiği değere kavuşturup şu anki kötü yönetimden kurtarıp, büyükşehir yasasını kaldırıp bölgedeki güce tekrar sahip olacağız. Beldeler tekrar eski statüsüne kavuşacaktır inşallah....Bölgemizde büyük bir işsizlik hakim, gençlerimiz umutsuz inşallah gençlerimizin umudu olacağız hep birlikte  birleşerek daha güçlü yarınlara ulaşacağız... Akşehir İYİ olacak. Konya İYİ olacak..
Saygı ve hürmetlerimi sunarım...
HABER MERKEZİ 

Bu haber 425 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NASREDDİN HOCA İÇİN ALMANYA'DAN AKŞEHİR'E GELDİLER
NASREDDİN HOCA İÇİN ALMANYA'DAN AKŞEHİR'E GELDİLER
ÇİFTÇİLERE HUBUBAT ALANLARINDA PAS HASTALIĞI UYARISI
ÇİFTÇİLERE HUBUBAT ALANLARINDA PAS HASTALIĞI UYARISI