PARKHAYAT ILGIN TÜRK DİYANET VAKIF - SEN ÜYELERİYLE BİR ARAYA...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

PARKHAYAT ILGIN TÜRK DİYANET VAKIF - SEN ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Türk Diyanet Vakıf – Sen Başkanı ve Ilgın ilçemizin üyeleri PARKHAYAT Akşehir Hastanesinin düzenlemiş olduğu öğle yemeğinde hastane yöneticileri ile bir araya geldiler.

06 Aralık 2018 - 01:13

PARKHAYAT Hastanesinin hizmetlerinin tanıtıldığı etkinliğine Türk Diyanet Vakıf – Sen Şube Başkanı İsmail Topçu, Başkan Yardımcısı Zeki Çetin, Akşehir temsilcisi Metin Tuncez, Ilgın temsilcisi Mustafa Arı ve Türk diyanet Vakıf – Sen Ilgın üyeleri katıldılar. PARKHAYAT Akşehir Hastanesi Direktörü Uğur Harmanda’ nın yaptığı sunumda hastane hizmetleri ve hastanenin fiyat politikası hakkında bilgiler verildi. Hastane Direktörünün sunumunda hemen sonra PARKHAYAT Akşehir Hastanesi Başhekimi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Ali Galip Gündoğar hastane hizmetlerini tanıtan bir konuşma yaptı.
Türk Diyanet Vakıf – Sen Şube Başkanı İsmail Topçu kendilerinin ve üyelerinin hastane hizmetleri hususunda bilgilendirilmeleri, sendika üyelerine yapılan indirim sözleşmesi ve düzenlenen yemekli etkinlik için PARKHAYAT hastanesi yöneticilerine teşekkür etti. Ayrıca Hastane Direktörü Uğur Harmanda katılımlarından dolayı Türk diyanet Vakıf – Sen Başkan ve Ilgın İlçesi üyelerine memnuniyetlerini iletti.
HABER /  EBUBEKİR ARSLAN 

Bu haber 439 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BETON MİKSERİ İLE OTOMOBİLİN ÇARPIŞMASI SONUCU 1 KİŞİ ÖLDÜ 1 KİŞİ YARALANDI
BETON MİKSERİ İLE OTOMOBİLİN ÇARPIŞMASI SONUCU 1 KİŞİ...
KAYMAKAM TÜRK: UYUŞTURUCUDA %80 AZALMA KAYDETTİK
KAYMAKAM TÜRK: UYUŞTURUCUDA %80 AZALMA KAYDETTİK