PROJE ÜÇ OKULU BİR ARAYA GETİRDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

PROJE ÜÇ OKULU BİR ARAYA GETİRDİ

Ortak etwinning projesi yürüten Akşehir’ den üç okul daha önce internetten tanıştıkları arkadaşlarıyla yüzyüze tanıştılar.

13 Haziran 2019 - 23:44

Akşehir Nimetullah Nahçivani İmam Hatip Ortaokulu Türkçe öğretmeni Mehmet Çelik ve Reis Şehit Bekir Özer İlkokulu öğretmeni  Gülay Yalım, “Türkçe Dersi Kazanımlarını Kazanıyoruz” etwinning projesinin kuruculuğunu yapmışlardı. İlçemizden Yıldırım İlkokulu ve diğer illerden toplam 10 ortakla proje yürütülmeye devam ediyor. Proje kapsamında yıl boyunca öğrenciler çeşitli etkinlikle yaptılar. En son etkinlik ise projeye katılan ilçenin üç okulunu Reis Şehit Bekir Özer İlkokulu piknikte misafir ettiler. 
Konu ile ilgili proje yütürücüsü Mehmet Çelik yaptığı açıklamada: “Bu öğretim yılı Türkçe dersinin daha zevkli işlenmesi ve kazanımların eğlenerek gerçekleştirilmesi için bir proje yazdık. Akşehir’ den üç okulumuz projemizde yer aldı.  Projeye katılan tüm öğrencilerimiz mektup yoluyla ve internetten canlı yayın yolu ile birbirleri ile tanışmışlardı. Reis Şehit Bekir Özer İlkokulu Müdürü Fatih Koca’ nın organize ve ev sahipliğinde öğrencilerimizi yüzyüze getirip tanıştırma fırsatımız oldu. Kendileri başka illerde olan arkadaşlarımızla da telefonla iletişim kurduk. Öğrenciler hem projeyi değerlendirip, hem de eğlendiler. Bizlere bu imkânı Sayın Koca’ ya şükranlarımı sunarım. ” dedi.
HABER / EBUBEKİR ARSLAN 

Bu haber 532 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DUDU KADIN ÇARŞISI İNŞAATI HIZLA İLERLİYOR
DUDU KADIN ÇARŞISI İNŞAATI HIZLA İLERLİYOR
AKSEVDER ONUR GÜNÜNÜ KUTLAYACAK
AKSEVDER ONUR GÜNÜNÜ KUTLAYACAK