PTT’ YE KOMŞU İŞYERLERİNDE YATIRIM FIRSATI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

PTT’ YE KOMŞU İŞYERLERİNDE YATIRIM FIRSATI

Şehrin gözde iş merkezi haline gelen Dudu Kadın Çarşısı’nda mülkiyeti Akşehir Belediyesine ait olan işyerleri ve depoların 4 Ağustos Perşembe günü satışa çıkacağı ilan edildi.

03 Ağustos 2022 - 23:10

Muhammen bedelleri 200 bin TL ile 2 milyon 900 bin TL arasında değişen 14 adet işyeri; Çiçekçiden tuhafiyeye, ayakkabıcıdan restorana,21 m² den 240 m² ye kadar çok farklı amaçlara hizmet edebilecek niteliğe sahip olmakta.İnönü Caddesine cepheli Teras Kafe ile Avukat bürosundan Diş Muayenehanesi gibi kullanılabilecek işyerlerinin ise çok talep göreceği aşikar. Bu özelliğiyle hem yatırım fırsatı olacak hem de şehir merkezindeki işyeri ihtiyacını oldukça rahatlatacak görünüyor.
Yine Muhammen bedelleri 20 bin TL ile 250 bin TL arasında değişen 10 adet deponun satış ihaleleri işyerleriyle aynı gün 4 Ağustos Perşembe günü Akşehir Kültür Merkezinde satışa çıkacak. 64 m² ye kadar çeşitli büyüklüklerde olan depolar gerek Dudu Kadın çarşısının gerek komşu işyerlerinin talebini karşılayabilecek pozisyonda.Kat planları ve ayrıntılı bilgi için Vakıfbank üzerindeki Akşehir Belediyesi ek hizmet binası 2. Katta yer alanEmlak İstimlak Müdürlüğüne başvurulabilir.
İhale edilen tüm taşınmazlar ihale gününden bir gün önce açık olacak ve görülebilecektir. HABER MERKEZİ 

Bu haber 661 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YALVAÇ'TA KAZA: 1 ÖLÜ, 3 YARALI
YALVAÇ'TA KAZA: 1 ÖLÜ, 3 YARALI
YUNAK DOĞALGAZ BORU HATLARINDA SIKI ÇALIŞMA
YUNAK DOĞALGAZ BORU HATLARINDA SIKI ÇALIŞMA