REKTÖR AKSOY’DAN YUNAK ZİYARETİ
Reklam
Reklam

REKTÖR AKSOY'DAN YUNAK ZİYARETİ

Geçtiğimiz ay göreve başlayan Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, taşrada bulunan fakülte ve yüksekokul ziyaretlerine devam ediyor.

10 Eylül 2020 - 09:49

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Metin Aksoy, Rektör Yrd. Emrullah Eken ve Genel Sekreter Prof.Dr.Ahmet Tuğrul Polat taşra ilçe ziyaretleri kapsamında Yunak ilçesine gelerek Yunak Meslek Yüksekokulunda incelemelerde bulundular. 
Aksoy ve beraberindeki heyet, ilk önce Meslek Yüksekokulu çalışanları ile bir araya gelerek okulun, çalışanların ve öğrencilerin durumları hakkında bilgi aldılar. Yunak Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Kadir Öztaş tarafından vesile birifing sonrasında heyet daha sonra, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan ile bir araya gelerek ilçenin eğitim durumu hakkında görüş alışverişinde bulundular. 
Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Rektör Metin Aksoy'a yeni açılacak bölümlerin bölge istihdamına büyük katkılar sağlayacağını belirterek açılması düşünülen ziraat ve hayvancılıkla ilgili bölümlere destek verilmesini istedi. 
Yunak Meslek Yüksekokulu Müdürü Öztaş da; "Sayın Rektörümüzü yüksekokulumuz ve Yunak’ta ağırlamaktan onur duyduk. Özel ilgilerine çok teşekkür ediyorum." dedi. 
Heyet, daha sonra Yunak Belediyesine geçerek Başkan Demirhan'la bir süre daha görüşerek ilçeden ayrıldı.

HABER MERKEZİ 

Bu haber 435 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OTEL ODASINDA ÖLÜ BULUNDU
OTEL ODASINDA ÖLÜ BULUNDU
AKŞEHİR YENİ OTOGARA KAVUŞUYOR
AKŞEHİR YENİ OTOGARA KAVUŞUYOR