ŞAHİN’DEN İLÇE GEZİLERİ
Reklam
Reklam

ŞAHİN’DEN İLÇE GEZİLERİ

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin, Konya genelinde mevcut ve yapımı devam eden spor, yurt ve gençlik tesislerine yönelik inceleme ve denetleme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

02 Kasım 2020 - 09:51

 Personel ve Tahakkuk Şube Müdürü Mücahit Mustafa Koç ile birlikte Akşehir’de bulunan Gençlik Merkezini ziyaret eden Şahin gönüllü gençlerle de bir araya geldi ve,yapılan faaliyetler hakkında bilgiler aldı. Gençlerin gitar eşliğinde şarkılarını diledikten sonra Kütüphanede ders çalışan öğrencilerle sohbet etti. 2017 yılında vefat eden gençlik lideri Feride İlhan Taşkın  da dualarla anıldı. 
ÇELTİK, TUZLUKÇU VE YUNAK
 İLÇELERİNİ DE ZİYARET ETTİ
Konya Gençlik ve Spor İl Müdür Abdurrahman Şahin, Personel ve Tahakkuk Şube Müdürü Mücahit Mustafa Koç ile birlikte Yunak, Çeltik ve Tuzlukçu ilçelerine de ziyaret gerçekleştirdi. Şahin, ilçe ziyaretleri kapsamında Çeltik Kaymakamı Sayın Yusuf Beran Vuran’ı, Yunak Kaymakamı Sayın Fatih Kurt’u ve Tuzlukçu İlçe Milli Eğitim Müdürü Bektaş Kocabaş’ı makamlarında ziyaret ederek ilçelerde devam eden gençlik ve spor faaliyetleri ile hayata geçirilecek yeni projeler, mevcut tesislerin ihtiyaçları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. HABER MERKEZİ 

Bu haber 717 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKALARININ YERİNE SINAVA GİRDİLER YAKAYI ELE VERDİLER
BAŞKALARININ YERİNE SINAVA GİRDİLER YAKAYI ELE VERDİLER
İLGİNÇ KAZA GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI
İLGİNÇ KAZA GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI