ŞEHİT ÖZDEN ÇINAR MTAL’DEN MUHTEŞEM 23 NİSAN KUTLAMASI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ŞEHİT ÖZDEN ÇINAR MTAL’DEN MUHTEŞEM 23 NİSAN KUTLAMASI

Akşehir Şehit Özden Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anasınıfı öğrencilerinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla hazırladıkları program büyük beğeni topladı.

24 Nisan 2019 - 09:29

Okul Müdürü Hatice Yalçın; Uygulama Anasınıfı öğretmenleri Özgür Doğan, Gülşah Haseki ve Burcu Er ile birlikte programı hazırlayan Çocuk Gelişimi bölümü öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ettiği konuşmasında, çocukların ülkemizin geleceği olacaklarının bilincinde olduklarını ve onları en güzel şekilde yetiştirebilmek için tüm gayreti göstereceklerini belirtti.
Kutlamalarda; uygulama anasınıfı öğretmenleri ve öğrencilerinin hazırladıkları 6 farklı oyun, 4 şiir, anasınıfı öğrenci velilerinin ve Çocuk Gelişimi bölümü öğrencilerinin oynadıkları eğlenceli oyunlar izlemeye gelenlerin çok güzel ve keyifli vakit geçirmelerini sağladı.
Okulumuz öğretmenleri, öğrencileri ve velilerinin yoğun katılım gösterdikleri etkinlikte en büyük beğeniyi ise, Uygulama Anasınıfı öğrencilerinden 6 yaşındaki Öykü Ceren Yalçın’ın İstiklâl Marşı’nın 10 kıtasını ezbere okuması gördü. Okurken duygularına hâkim olamayan Öykü Ceren, hem kendisi ağladı hem de izleyicileri ağlattı. Yaklaşık 1.5 saat süren program büyük bir coşkuyla sona erdi. 
HABER / EBUBEKİR ARSLAN 
 

Bu haber 200 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ ARABADA ÖLÜ BULUNDU
GENÇ ARABADA ÖLÜ BULUNDU
YUNAK- YAVAŞLI YOL AYRIMINDA KAZA : 1 ÖLÜ 2 YARALI
YUNAK- YAVAŞLI YOL AYRIMINDA KAZA : 1 ÖLÜ 2 YARALI