SELÇUK ÜNİVERSİTESİ BİSİKLET TOPLULUĞUNDAN BAŞKAN...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ BİSİKLET TOPLULUĞUNDAN BAŞKAN AKKAYA’YA ZİYARET

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı ve Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya Selçuk Üniversitesi Bisiklet Topluluğunu makamında kabul etti.

14 Mart 2019 - 00:26

Bisiklet Topluluğu Lideri Emre Ünsal ve ekibi tarafından gerçekleştirilen ziyaret Başkan Akkaya tarafından memnuniyetle karşılandı. Yapılan ziyarette, Selçuk Üniversitesi Bisiklet Topluluğunun faaliyet ve etkinliklerle ilgili Başkan Akkaya’ya bilgi verildi. 
Bisiklet Topluluğu Lideri Emre Ünsal yaptığı açıklamada “Bisiklet kültürünün gelişmesi, bisiklet yolları ve park alanlarının yaygınlaştırılması, ilçemizin doğal ve kültürel varlıklarının tanıtılması amacıyla günlük doğa ve tarihi gezi turları ile kamplı bisiklet turları düzenlediklerini söyledi. Asıl amacımız topluluk olarak 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için 12 Mart saat 09.00 sularında Selçuk Üniversitemizden hareket ederek 18 Mart’ta Çanakkale’ye varmak için turumuzu 1.Günü Nasreddin Hoca diyarımız Akşehir’de bitirdik. Bizi ağırlayan Akşehir Belediyesi ve Başkanımız Sayın Salih Akkaya beye teşekkürlerimizi iletiriz diye konuştu. 
Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı ve Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ise “Bisiklet çevre ve doğa dostudur. Bisiklet kullanmanın sağlığa yararı var ve uzmanlarca da önerilmektedir. Bu gibi spor faaliyetleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmakla birlikte disiplinde kazandırır. Biz Akşehir Belediyesi olarak Sporsal ve Kültürel faaliyetlerimizi her zaman önemsemişizdir. Selçuk Üniversitesi Bisiklet Topluluğu’na anlamlı ziyaretleri için teşekkür ediyor, inşallah hedeflerine kazasız belasız varmalarını diliyorum dedi. 
HABER MERKEZİ
 

Bu haber 235 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BETON MİKSERİ İLE OTOMOBİLİN ÇARPIŞMASI SONUCU 1 KİŞİ ÖLDÜ 1 KİŞİ YARALANDI
BETON MİKSERİ İLE OTOMOBİLİN ÇARPIŞMASI SONUCU 1 KİŞİ...
KAYMAKAM TÜRK: UYUŞTURUCUDA %80 AZALMA KAYDETTİK
KAYMAKAM TÜRK: UYUŞTURUCUDA %80 AZALMA KAYDETTİK