SELÇUKLU LİSESİ KARİYER GÜNLERİNDE BU KEZ MEZUN ÖĞRENCİ...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SELÇUKLU LİSESİ KARİYER GÜNLERİNDE BU KEZ MEZUN ÖĞRENCİ KONUK OLDU

Akşehir Selçuklu Şehit Yunus Ertürk Anadolu Lisesi ,Kariyer günlerine Mezun olan öğrencileriyle devam ediyor.

03 Ocak 2018 - 23:46

HABER/ MEHMET İNCE 

Akşehir Selçuklu Anadolu Lisesi Okul Yönetimi konuyla ilgili olarak şunları belirtti: "Kariyer etkinlikleri plan çerçevesi dahilinde , okul genelinde düzenlenen etkinliğe davet edilen Ali fatih UYSAL mesleki deneyimlerini ve kariyerini paylaşmak üzere okula davet edilmiştir.Konuşmasına aynı okuldan mezun olmanın heyecanını yaşadığını belirterek başlayan UYSAL öğrencilerin mutlaka hedef belirlemeleri gerektiği üzerinde durmuştur. Mimarlık , İç mimarlık ,Şehir Planlamacılığı gibi mesleklerin tanıtımını da yapan UYSAL gençlerin hedef belirlerken bu meslekleri de düşünebileceklerini söylemiştir.
Kendisinin meslek seçiminde ve eğitim hayatı boyunca ailesinin katkılarından bahsetmiştir.Öğrencilerin disiplinli bir çalışma ile hedeflerine ulaşabileceklerini söyleyen UYSAL bol bol kitap okumalarını da tavsiye etmiştir.
Programın sonunda öğrencilerden gelen soruları cevaplayan UYSAL konuşmasını, araştırarak ve çok çalışarak başarıyı yakalanabileceklerini söyleyerek sonlandırmıştır.
Okul öğrencilerine yapmış olduğu bu katkıdan dolayı memnuniyetini dile getiren Okul Müdürü Mehmet ÖNCEL İstanbul Büyükşehir Belediye’sinde Şehir Planlamacısı olarak görevini sürdüren Ali Fatih UYSAL ‘A’ya teşekkürlerini sunmuştur."

 

Bu haber 2541 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya Şeker’in 65. pancar alım kampanyası başladı
Konya Şeker’in 65. pancar alım kampanyası başladı
SENİRKENT SÜRÜCÜ KURSU
SENİRKENT SÜRÜCÜ KURSU