SELÇUKLU ŞEHİT YUNUS ERTÜRK ANADOLU LİSESİ ‘NDE DİPLOMA...
Reklam
Reklam

SELÇUKLU ŞEHİT YUNUS ERTÜRK ANADOLU LİSESİ ‘NDE DİPLOMA TÖRENİ

Selçuklu Şehit Yunus Ertürk Anadolu Lisesi tarafından 2019-2020 eğitim- öğretim yılında mezun olan öğrencilerine diploma töreni düzenlendi.

30 Haziran 2020 - 08:17

Pandemi  nedeniyle sınırlı sayıda öğrencinin katıldığı törene  Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Barboros Topaloğlu’ da katıldı.. Öğrencilere yönelik yaptığı konuşmasında üniversite sınavıyla  ilgili öğrencilerin görüşlerini alan TOPALOĞLU  , sınavı iyi geçmeyen öğrencilerin hiçbir şekilde üzülmemesi gerektiğini  söyledi.’’ Çalışma düzeninizi  daha disiplinli  bir şekilde yürüttüğünüzde hedefinize bir yıl sonra da olsa ulaşacaksınız ‘’diyerek öğrencileri motive etti. Sınavı iyi geçen öğrencileri tebrik ederek tüm öğrencilere bundan sonraki hayatlarında   başarılar diledi Diploma töreninde okul birincisi Kıymet SİVRİ’ye diplomasını veren TOPALOĞLU .Kıymet SİVRİ ile birlikte kütüğe isim plaketini de  çaktı. Ayrıca okuldan tayini çıkan müzik öğretmeni Ayşe AY ile rehber öğretmen Seda SIĞIRCI ‘ya. Plaketlerini takdim ederek  ve  gidecekleri okulda başarılarının  devamını diledi.. 
     Sosyal mesafe kurallarına uyularak  ve maske takılarak yapılan törende tüm öğrenciler okuldan ayrılmanın verdiği bir hüzünle diplomalarını aldı.  Okul Müdürü Hasan Hüseyin AKBABA törende  öğrencilere  kısa bir konuşma yaparak   öğrencilere ‘’hayat her zaman sizlere bir şeyler öğretmeye devam edecektir. Bu okuldaki öğrenciliğiniz bitti ancak umut  ediyorum ki öğrenciliğiniz bir yüksek kademede bir süre daha  devam edecektir. Bundan sonraki hayatınızda  hepinize gönülden başarı  ve mutluluk diliyorum .’’diyerek konuşmasını bitirdi.Törenin sonunda  öğrenciler keplerini havaya atarak mezuniyetlerini kutladılar.

HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 1064 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OTOBÜSLE MİNİBÜS ÇARPIŞTI 1 ÖLÜ 2Sİ ÇOCUK 5 YARALI
OTOBÜSLE MİNİBÜS ÇARPIŞTI 1 ÖLÜ 2Sİ ÇOCUK 5 YARALI
OTOMOBİLDE UYUŞTURUCU KULLANAN ŞAHISLAR YAKALANDI
OTOMOBİLDE UYUŞTURUCU KULLANAN ŞAHISLAR YAKALANDI