SELÇUKLU ŞEHİT YUNUS ERTÜRK ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SELÇUKLU ŞEHİT YUNUS ERTÜRK ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

Selçuklu Şehit Yunus Ertürk Anadolu Lisesi’nde 2018-2019 eğitim öğretim yılında 12. Sınıfta okuyan 155 öğrenci, velilerinin de katılımıyla düzenlenen törenle mezun olmanın sevincini yaşadı.

13 Haziran 2019 - 23:38

Okul Müdürü Hasan Hüseyin Akbaba mezunlara hitaben yaptığı konuşmada onların ülkemizin farklı şehirlerinde üniversiteli olarak okulumuzun gönüllü elçiliğini yapacaklarını belirtti. Okulumuzu ve buradaki anılarını unutmamalarını, zaman zaman okulumuzu ziyaret etmelerini, alt sınıflardaki öğrencilere iyi örnek teşkil etmelerini isteyerek hayatları boyunca başarı ve mutluluk diledi. 
             Törene katılan Şehit Yunus Ertürk’ün anne ve babası da öğrencilere belge takdiminde bulunarak sevinçlerine ortak oldular.
              İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bilal Eği Okul birincisi Atilla Başpınar’a mezuniyet anı belgesini verirken Atilla’nın okul pansiyonu yatılı öğrencisi olduğuna dikkat çekti. Çalışıp gayret ettikten sonra aileden uzakta olmanın başarıya engel olmadığını belirtti. 
              Okul birincisi Atilla Başpınar’ın mezuniyet kütüğüne plaket çakmasından sonra sınıf öğretmenlerinden mezuniyet anı belgelerini alan öğrenciler okul bahçesinde pasta keserek mezuniyetlerini doyasıyla kutladılar.
Akşehir Postası Gazetesi olarak  Öğrencilerimizin mezuniyetlerini kutlar ömür boyu başarılar dileriz.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 556 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA 1 YARALI
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA 1 YARALI
UZMAN ÇAVUŞ UYUŞTURUCU İLE YAKALANDI
UZMAN ÇAVUŞ UYUŞTURUCU İLE YAKALANDI