SEVGİ EVLERİNDE BAYRAM SEVİNCİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SEVGİ EVLERİNDE BAYRAM SEVİNCİ

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ve AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu Kurban Bayramı’nda Sevgi Evi’nde kalan çocukları da unutmadı. Bayram vesilesi ile de onlara tek tek bayram harçlığı dağıttı.

14 Ağustos 2019 - 23:28

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ve AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu Kurban Bayramı dolayısıyla Çocuk Sevgi Evi Sitesi’nde kalan çocuklar ile bayramlaştı. Çocuklar gelen heyeti yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşıladı. Yapılan ziyarette çocuklarla tek tek bayramlaştılar.  Çocuk Sevgi Evi Sitesinde bir konuşma yapan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya " Aile ortamı içerisinde bir bayramı beraber idrak edelim istedik. Allah, nice bayramları sağlık içerisinde birlikte karşılamayı nasip etsin. Hepinize hayırlı bayramlar diliyorum diye konuştu. Başkan Akkaya ayrıca Sevgi evlerinde kalan  çocukların istek ve arzularını dinledi. Sevgi Evi Çocukları da ziyaretleri nedeni ile Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya teşekkür ederken, "İsteklerimizi her zaman yerine getirmek için çalışıyorsunuz, bu bayramda da bizleri yalnız bırakmadınız, teşekkür ederiz" ifadelerini kullandılar. 
Ziyaret sonunda Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ve AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu günün anısına toplu fotoğraf çektirilmesi sonrasında çocuklarla tek tek vedalaştı.
HABER MERKEZİ 


 

Bu haber 136 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SULTANDAĞI'NDA SİLAHLI KAVGA : 1 ÖLÜ 7 YARALI
SULTANDAĞI'NDA SİLAHLI KAVGA : 1 ÖLÜ 7 YARALI
AKŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
AKŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NE TEŞEKKÜR...