SEYİT ALİ BÜYÜK, GAZETECİLER CEMİYETİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SEYİT ALİ BÜYÜK, GAZETECİLER CEMİYETİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sefa Özdemir ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret eden Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Konya genelinde eğitimde hiç sorunun olmadığını söyledi.

03 Nisan 2021 - 02:01

Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sefa Özdemir ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret eden Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük,  Konya genelinde eğitimde hiç sorunun olmadığını söyledi.  Ziyarette Başkan  Özdemir, Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başarılı hizmetler verdiğini belirtti.  Özdemir, “Bu başarısında dolayı kendilerini kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Konya basını olarak bizlerde Milli Eğitim Müdürlüğü gibi, bütün kurumlarımıza her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.
‘ŞEHİR OLARAK HER ŞEYİ BİRLİKTE
 YÜRÜTÜYORUZ’
Büyük de, “Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başarılı hizmetlerimizi ekip çalışmasıyla yürütüyoruz. Ekip çalışması sayesinde güzel gelişmeler elde ediyoruz.  Pandemi sürecinde şehrimizde eğitimde ciddi bir sorun yaşamadık. Okullarımızda pandemi tedbirlerine titizlikle uyularak eğitim hizmeti veriliyor. Şehir olarak her şeyi birlikte yürütüyoruz. Valiliğimiz, belediyelerimiz, kurumlarımız, Sivil Toplum Kuruluşları ve basınla birlikte çalışıyoruz. Bizlere verdikleri desteklerden dolayı bütün kurumlarımıza ve Konya basınına teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
HABER MERKEZİ  

Bu haber 523 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HIRSIZLARIN HEDEFİ BU SEFER ARI KOVANLARI
HIRSIZLARIN HEDEFİ BU SEFER ARI KOVANLARI
ILGIN’DA GENÇLİĞE YATIRIM DEVAM EDİYOR
ILGIN’DA GENÇLİĞE YATIRIM DEVAM EDİYOR