ŞİPİTİN ÇIKSIN KÜLTÜR VE SPOR ŞENLİĞİ BAŞLIYOR!
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ŞİPİTİN ÇIKSIN KÜLTÜR VE SPOR ŞENLİĞİ BAŞLIYOR!

Şipitin Çıksın 6. Kültür ve Spor Şenliği başlıyor.

01 Şubat 2020 - 08:29

Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi ile Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Şipitin Çıksın 6. Kültür ve Spor Şenliği Mahalleler Arası başvuruları 31 Ocak Cuma (dün) itibari ile başladı. Halı Saha Futbol, Voleybol, Basketbol, Masa Tenisi, Yüzme ve Satranç kategorilerinde düzenlenecek olan turnuvalar için başvurular 07 Şubat Cuma günü saat 14.30’da sona erecek. 
KURA ÇEKİMLERİ 7 ŞUBAT’TA!
Mahalle takımlarının mücadele edeceği turnuvaların kura çekimleri 7 Şubat Cuma günü Saat 16.30’da Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde yapılacak. 
EVRAK TESLİMİ 7-11 
ŞUBAT ARASINDA!
Şenliğe katılacak mahalle takımları için oluşturulacak mahalle takım listesi, sporcuların sağlık raporu, nüfus kayıt örneği, nüfus cüzdanı fotokopisi ve ikametgâh belgesi 7-11 Şubat tarihleri arasında Mahalle Muhtarı imzasıyla Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne teslim edilecek. Teslim etmeyen takımlar turnuvaya katılamayacak. 
YILMAZ:“PAROLAMIZ 
KARDEŞLİK”
Sporun birleştirici gücü olduğunu söyleyen Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz, “Akşehir Kaymakamlığımız, Akşehir Belediyemiz ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz tarafından 2015 yılında temelleri atılan Şipitin Çıksın Kültür ve Spor Şenliğimizin ana teması kardeşlik olmuş ve böyle de devam etmektedir. Mahallelerimiz arası birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmek ve sporun birleştirici gücünü kullanmak için düzenlenen şenliğimiz kapsamındaki turnuvalara tüm mahalle takımlarımızı bekliyoruz” sözlerine yer verdi.  
HABER MERKEZİ 

Bu haber 936 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANNEYE KALKAN ELLER KIRILSIN
ANNEYE KALKAN ELLER KIRILSIN
POLİS MEMURU ÖZEN EMEKLİ OLDU
POLİS MEMURU ÖZEN EMEKLİ OLDU