SIRADAKİ GELSİN...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SIRADAKİ GELSİN...

Konya'da yapılan münazara turnuvası ikinci turunda rakibi Seydişehir Şehit Muhsin Kiremitçi Fen Lisesi ile yarışan Akşehir Selçuklu Şehit Yunus Ertürk Anadolu Lisesi, rakibini görsel içeriklerle zenginleştirilmiş etkili bir sunumla geçerek çeyrek finale yükseldi.

11 Nisan 2019 - 08:12

Konya Mevlana Kültür Merkezinde yapılan münazarada, Ceyda Harmankaya, Elmas Karakuş, Anıl Gök ve Zeynep Kandemir den oluşan Akşehir Selçuklu Şehit Yunus Ertürk Anadolu Lisesi ekibi, ‘İnsan geniş ailede daha mutludur’, rakibi Seydişehir Şehit Muhsin Kiremitçi Fen Lisesi ise ‘İnsan çekirdek ailede daha mutludur’ tezlerini savundu. Jürinin yaptığı değerelendirme sonucu daha fazla puan alan Akşehir temsilcisi bir üst tura yükseldi.
Okul müdürü Hasan Hüseyin Akbaba, öğrencileri ve onları hazırlayan Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmenlerimiz Candan Çevikoğlu, Cemile Moz, Şengül Doğan Kotan, Müdür Yardımcısı Emine Kaçar ve görselleri hazırlayan Görsel Sanatlar Öğretmeni Zekiye Vatan Zeylan’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Ayrıca turnuvayı düzenleyen, ulaşımı sağlayan, rehber eşliğinde öğrencilerimize Ecdat Parkı, Bilim Merkezi ve Mevlana Müzesini gezdiren Konya Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.
HABER / GÜLŞEN YILDIZ 

Bu haber 192 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ELEKTRİK TRAFOSUNA KENDİNİ ASARAK İNTİHAR ETTİ
ELEKTRİK TRAFOSUNA KENDİNİ ASARAK İNTİHAR ETTİ
AKŞEHİRSPOR İŞTİSARE TOPLANTISI YAPILDI
AKŞEHİRSPOR İŞTİSARE TOPLANTISI YAPILDI