SPOR HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ BAYKAN YEĞENİNİN DÜĞÜNÜNDE...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SPOR HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ BAYKAN YEĞENİNİN DÜĞÜNÜNDE ŞAHİTLİK YAPTI

Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan; Yeğeni Ceyda Mümünoğlu’nun düğününde nikah şahitliği yaptı.

23 Temmuz 2019 - 09:41

Akşehir’deki bir düğün salonunda gerçekleştirilen düğüne katılan Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan, Yeğeni Ceyda Mümünoğlu ile evlenen Ahmet Ölmez’in düğününde nikah şahitliği yaptı.
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’nın kıydığı nikahta genç çift oldukça heyecanlıydı. Nikahı kıyarken genç çifti tebrik eden Başkan Akkaya, hayırlı evlatlar yetiştirmelerini temenni ederek bir yastıkta mutlu olmalarını diledi.
Nikah şahitliği yapan Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan’da yaptığı konuşmada Akşehir’in kendileri için önemli bir yeri olduğuna vurgu yaparak “Akşehir; Kurtuluş Savaşımızın Batı Cephesi Karargahı, yetişmiş insanlarıyla, entelektüel yapısıyla, ticari yapısıyla ülkemize çok önemli değerler katan bir şehrimiz. Bugün bu şehrimizde kız kardeşimin kızı; yeğenimiz Ceyda kızımız ile Ahmet oğlumuzun düğünü vesilesiyle bir aradayız. Nikahları kıyıldı. Artık önlerinde bir ömür var. Bu ömürde her zaman güzel şeyle olmayacak, zaman zaman sıkıntılarda yaşanacak ve gemisini sakin bir şekilde limana yanaştıran kaptanlar kazanacak. Ahmet ve Ceyda mazeret yok. Rabbim yolunuzu açık etsin. Mesut bahtiyar olun inşallah” dedi. Genel Müdür Baykan daha sonra evlilik cüzdanını çifte takdim etti.
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da çifte tekrar mutluluklar dileyerek içinde evlilikle ilgili öğütlerin yer aldığı kitapçık ile bir çift kahve fincanını yeni evli çifte takdim etti.
Düğün merasimi takı, hatıra fotoğrafı çekimi, semazen gösterisi ve ilahilerle devam etti.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 824 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FECİ KAZA! ÇİFT ÖLDÜ 2 ÇOCUKLARI YARALANDI
FECİ KAZA! ÇİFT ÖLDÜ 2 ÇOCUKLARI YARALANDI
HAYVAN OTLATMA KAVGASINDA HAYATLARINI KAYBETTİLER
HAYVAN OTLATMA KAVGASINDA HAYATLARINI KAYBETTİLER