STEP, AEROBİK VE PİLATES DERSLERİ BAŞLIYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

STEP, AEROBİK VE PİLATES DERSLERİ BAŞLIYOR

Akşehir Final Okulları’nda velilere ve vatandaşlarımıza özel step, aerobik ve pilates dersleri başlıyor.

22 Eylül 2022 - 09:48

Akşehir Gazi Mahallesi 30108 Sokak’ta eğitim öğretim veren Final Okulları’nda hazırlanan stüdyoda kişiye özel yada grup olarak katılınabilecek step-aerobik ve pilates dersleri başladı. 
   Açılışa özel fiyatları kaçırmadan sınırlı sayıda bulunan kontenjanlara katılmak için velilerimizi ve Akşehir halkını derslere davet eden Akşehir Final Okulları Beden Eğitimi Öğretmeni Antrenör Asuman GÜDEN, ‘’7 yıldır antrenörlük ve öğretmenlik yapıyorum. Latin dansları, step-aerobik, plates ve yüzme eğitimi vermekteyim.  Uzun yıllar Muğla, Bodrum, Kayseri gibi birçok yerde öğretmenlik ve antrenörlük yaptım. Bu yıl Akşehir Final Okulları’ndayım ve öğrencilerimizin yanı sıra velilerimize ve Akşehir halkımıza step, aerobik ve pilates dersleri vereceğiz.’’ dedi.
 Step-Aerobik-Pilates kurslarında, kasların  esnekliğini artırmak, solunum ve dolaşım sistemini geliştirmek, eklem hareketlerini artırmak ve kolaylaştırmak, fazla enerjinin tüketimine yardımcı olmak, bölgesel incelme ve şekillenmenin amaçlandığını ifade eden Asuman Güden, tüm Akşehir halkını step, aerobik ve pilates derslerine davet etti. Dersler hakkında detaylı bilgi ve kayıt için Akşehir Final Okullarının 0332 812 01 01 nolu telefon numarasından iletişime geçilebileceği ifade edildi. 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 1336 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TRAKTÖR DERE YATAĞINA YUVARLANDI: 1 ÖLÜ
TRAKTÖR DERE YATAĞINA YUVARLANDI: 1 ÖLÜ
FUTBOLCU SEÇMELERİ YAPILACAK!
FUTBOLCU SEÇMELERİ YAPILACAK!