SULTANDAĞI KAYMAKAMI DEMİRBİLEK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SULTANDAĞI KAYMAKAMI DEMİRBİLEK'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Sultandağı Kaymakamlığına atanan Murat Demirbilek'e hayırlı olsun ziyaretleri sürerken, Sultandağı halkı Kaymakam Demirbilek'i çok sevdi.

24 Eylül 2021 - 10:25

Şehit Piyade Er Tayfur ÇANKAYA’ nın anne ve babası Sultandağı  İlçe Kaymakamı Murat DEMİRBİLEK’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Kaymakam Demirbilek ziyaretten dolayı 
memnuniyetini dile getirdi. 

TÜGVA Ege Bölge Sorumlusu Göksel KOÇLUK, TÜGVA Afyonkarahisar İl Temsilcisi Ramazan Sami ÇINAR, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa GENÇ ve Memur Sen İlçe Başkanı Naci DİNÇER; İlçe Kaymakamı Murat DEMİRBİLEK’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

MHP İlçe Başkanı Abdullah GENCER, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ile birlikte İlçe Kaymakamı Murat Demirbilek 'e  hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Sultandağı Esnaf Odası ve Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Bilal ŞEKER ve Yönetim kurulu üyeleri İlçe Kaymakamı Murat DEMİRBİLEK’e hayırlı olsun 
ziyaretinde bulundular.

Sultandağı CHP İlçe Başkanı Ertuğrul ŞAHİN, İlçe Yönetimi, Yeşilçiftlik Belediye Başkanı Mehmet Ali SAKAL, Dereçine Belediye Başkanı Ömer YILDIZ ve İl Genel Meclis Üyesi Ismahan NERGİZ Sultandağı İlçe Kaymakamı Murat DEMİRBİLEK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Sultandağı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Hakan TERZİ ve beraberindeki Öğretim Görevlileri İlçe Kaymakamı Murat DEMİRBİLEK’e hayırlı olsun ziyaretinde
 bulundular.

Sultandağı Ziraat Odası Başkanı  Hasan DİNÇ ve  Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Kaymakamı Murat Demirbilek’e hayırlı olsun ziyaretinde  bulundular.

Çay Ticaret Odası  Başkanı Salih  KAYGISIZ ve Yönetim Kurulu Üyesi Zeki DEMİRHAN İlçe Kaymakamı Murat Demirbilek 'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Sultandağı İYİ parti İlçe Başkanı Yılmaz KIRTAŞ ve İlçe Parti Yönetimi, Kaymakamı 
Murat DEMİRBİLEK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Bu haber 387 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CANKURTARAN YOLUNDA KAZA 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 2 KİŞİ YARALANDI
CANKURTARAN YOLUNDA KAZA 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 2 KİŞİ...
NASREDDİN HOCA ANMA GÜNLERİ BAŞLADI
NASREDDİN HOCA ANMA GÜNLERİ BAŞLADI