SULTANDAĞI’NDA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SULTANDAĞI'NDA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Sultandağı Kaymakamlığı himayelerinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve Akademik (Akşehir Aktif Dağcılık Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü) işbirliğiyle Pazar günü doğa yürüyüşü düzenlendi.

06 Aralık 2018 - 01:15

Sultandağı Kaymakamlığı himayelerinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve Akademik (Akşehir Aktif Dağcılık Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü) işbirliğiyle 02.12.2018 Pazar günü saat 10:00'da Sultandağlarına Doğa Yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşle ilgili olarak Akademik(Akşehir Aktif Dağcılık ve Eğitim Merkezi) şu ifadelere yer verdi: "Güzel bir organizasyon ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünden Öğrencilerimiz Halktan katılımlarla 7 den 70 e 100 ü aşan bir katılım sağlandı. Misafir olarak Ilgın Doğa Sporları katılımcıları ile etkinliğimiz daha bir anlam kazandı.Sultandağı Kaymakamımız Önder Koç Bey' in Sağlıklı yaşam için hareket edilmesi bunun da doğada yapılması insan bedeni için gerekliliği konusun da bilgiler verdi.Sayın Koç Sultandağların da bu tür etkinliklerin artarak devam edeceği, Kulübümüzle birlikte hareket ederek toplumu bu tür etkinliklere teşvik edileceği bizde mutluluk uyandırdı. 
Doğa dostları olarak, bu bilincinden dolayı Sayın Kaymakamızı kutluyoruz.
Aynı zamanda da Hemşerimiz olan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan TURAN Bey Nasreddin Hocamızın öğretileri konusunda katılımcıları bilgilendirmiştir.
Organizasyonu bizzat takip edip kusursuz olması yönünde çaba gösteren İlçeGençlik Spor Müdürümüz Sedat Dündar Beye sonsuz teşekkürlerimi sunarız.
ILDOS Üyelerimize Öğrencilerimize katılımcı halkımıza Kulüp Yönetimi adına teşekkürlerimi sunarım."

Bu haber 405 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BETON MİKSERİ İLE OTOMOBİLİN ÇARPIŞMASI SONUCU 1 KİŞİ ÖLDÜ 1 KİŞİ YARALANDI
BETON MİKSERİ İLE OTOMOBİLİN ÇARPIŞMASI SONUCU 1 KİŞİ...
KAYMAKAM TÜRK: UYUŞTURUCUDA %80 AZALMA KAYDETTİK
KAYMAKAM TÜRK: UYUŞTURUCUDA %80 AZALMA KAYDETTİK