SULTANDAĞI’NDA GENÇLİK BULUŞMASI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SULTANDAĞI'NDA GENÇLİK BULUŞMASI

"Orucumu Tutuyorum, Teravihi Kılıyorum, Rabbime Yaklaşıyorum" projesine katılan orta ve lise düzeyindeki okullardan öğrenciler; Sahipata Kervansarayı'nda düzenlenen iftar yemeğinde geçen hafta bir araya geldi.

17 Nisan 2022 - 22:42

Sultandağı İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Orucumu Tutuyorum, Teravihi Kılıyorum, Rabbime Yaklaşıyorum" projesi kapsamında ilçedeki orta ve lise düzeyindeki okullardan projeye katılım sağlayan öğrencilerin ilk grubuyla, projeye teşvik ve kaynaşmaya vesile olması için tarihi Sahipata Kervansarayı'nda Sultandağı Kaymakamı Murat Demirbilek'in himayelerinde “Gençlik Buluşması” yapıldı.Programa; Kaymakam Murat Demirbilek, İl Müftüsü Sinan Kazancı, İl Müftü Yardımcısı Harun Yılmaz, İlçe Müftüsü Halil İbrahim Süslü, İlçe Milli eğitim Müdürü Ramazan Turan ve öğrenciler katıldı. İftar yemeği ile başlayan program Merkez Çarşı Camii'nde teravih namazı ile devam etti.İftar programından önce ve teravih aralarında, İl Müftülüğü ilahi korosu ilahileri ile programlara eşlik etti.
İl Müftüsü Sinan Kazancı; organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek, gençlerle iftar yapmanın büyük bir mutluluk olduğunu ifade etti.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 290 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YANAN TIR KULLANILMAZ HALE GELDİ
YANAN TIR KULLANILMAZ HALE GELDİ
OTOMOBİL DÜĞÜN YERİNE DALDI 5 YARALI
OTOMOBİL DÜĞÜN YERİNE DALDI 5 YARALI