TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI KONFERANSI VERİLDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI KONFERANSI VERİLDİ

Akşehir Sağlık Yüksekokulu ve Akşehir Belediyesi işbirliği ile 12.04.2019 Cuma günü saat 14:00’da Akşehir Kültür Merkezinde “Teknoloji Bağımlılığı” konulu panel düzenlendi.

15 Nisan 2019 - 09:00

Panele Akşehir Kaymakamı Mehmet TÜRK, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim ÖNCEL, İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Barbaros TOPALOĞLU, Yunak MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Kadir ÖZTAŞ, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Uğur ARSLAN ve öğrenciler katıldı.
Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından panelin açılış konuşmasını Prof. Dr. Uğur ARSLAN yaptıktan sonra Panelist Dr .Öğr. Üyesi Fatih Hilmi ÇETİN Teknoloji Bağımlığı hakkında “Teknoloji hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girdiği zamandan beri hızlı gelişmeler değişimleri de sağladı. Torun eve geldiğinde dedesinden ziyade telefonu arar oldu. Eskiden ebeveyn odaya gidin dediğinde hepimiz odamıza giderdik. Şimdi ise odamıza sevinerek gidiyoruz. Bizleri odamızda teknolojik cihazlar bekliyor. Yaşanan hayat değişimiyle birlikte çocuklarda da değişim var. Çocuklar artık doğaya dokunmadan büyümeye başlıyor. Küçük yaşlardan itibaren çocuk bilgisayar ve teknolojik aletlerle bir arada oluyor."dedi. Panelin sonunda Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Uğur ARSLAN tarafından Panelist Dr .Öğr. Üyesi Fatih Hilmi ÇETİN’e hediye takdim edildi.  Katılımcıların soru ve görüşleri alındıktan sonra panel sona erdi.
HABER / MEHMET İNCE 
 

Bu haber 177 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ELEKTRİK TRAFOSUNA KENDİNİ ASARAK İNTİHAR ETTİ
ELEKTRİK TRAFOSUNA KENDİNİ ASARAK İNTİHAR ETTİ
AKŞEHİRSPOR İŞTİSARE TOPLANTISI YAPILDI
AKŞEHİRSPOR İŞTİSARE TOPLANTISI YAPILDI