TİCARET MESLEK LİSESİ’NDE YAPRAK DÖKÜMÜ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TİCARET MESLEK LİSESİ'NDE YAPRAK DÖKÜMÜ

Akşehir Şehit İsmail Cem Yakınlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü, her yıl olduğu gibi bu yıl da aralarından ayrılan çalışma arkadaşlarını plaket ile onurlandırdı.

25 Haziran 2019 - 00:43

Okulda görev yapan öğretmenlerin ve okul yöneticilerinin katıldığı törende tayini çıkan öğretmenlere hizmetleri nedeniyle teşekkür plaketi verildi. Tayini çıkan Akşehir Ticaret Meslek Lisesi öğretmenlerinden Adalet Bölüm Şefi Ayşe YÜZER’e, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Şule KOZAN’a, Matematik Öğretmeni Bahar ERTUĞRUL’a ve Matematik Öğretmeni Özge SÜTCÜ’ye Okul Müdürü Salim BOZKURT tarafından plaket verildi.
         Okul Aile Birliği Başkanı Yeşim Gürler konu ile ilgili olarak şunları aktardı: “ Ticaret Meslek Lisesi, uyum içerisinde çalışan kadrosu ile Akşehir’in başarılı liselerinden biridir.   Tayini çıkan öğretmen arkadaşlarımız kendilerinden önce burada görev yapan öğretmen arkadaşlardan aldıkları bayrakları en yükseğe çekmek için çalıştılar. Şimdi tayinleri çıktı. Görevi başka arkadaşlara teslim ediyorlar. Burada yaptıkları çalışma ve üstün başarılardan dolayı ve öğrencilerimizin eğitim hayatına katkılardan dolayı teşekkür ederim ve yeni görev yerlerinde başarılar dilerim.” 
HABER / MEHMET İNCE           
 

Bu haber 1789 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAZADA 2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
KAZADA 2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
HAYVAN OTLATMA KAVGASINDA HAYATLARINI KAYBETTİLER
HAYVAN OTLATMA KAVGASINDA HAYATLARINI KAYBETTİLER