TOHUMDAN ÇATALA ÇİFTÇİMİZİN EMEĞİ, SOFRALARINIZIN BEREKETİ...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TOHUMDAN ÇATALA ÇİFTÇİMİZİN EMEĞİ, SOFRALARINIZIN BEREKETİ TORKU DÖNER

Torku Doğrudan Döner, Konya'da Mevlana Caddesinde Valilik Karşısındaki Şubesi ve Zafer Şubesinden sonra Maliye karşısında Yapıcı İş Merkezinde de açıldı. Torku Doğrudan Döner’in açılışına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

28 Kasım 2018 - 23:01

Torku Doğrudan Döner, Karaman, Konya Mevlana Caddesi, Konya Zafer ve Ankara Mithatpaşa Caddesi’nden sonra bugün de Konya Yapıcı İş Merkezi Şubesi açıldı. Torku Doğrudan Döner'in önümüzdeki günlerde de Ankara Cebeci Şubesi hizmete girecek. 
Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu üyeleri, Anadolu Birlik Holding İcra Kurulu Üyeleri ile vatandaşların büyük katılımı ile gerçekleştirilen Torku Doğrudan Döner’de lezzet, kalite ve sağlık bir arada bulunuyor.
Panagro Et ve Et Ürünleri Tesislerinde tamamı veteriner kontrolünden geçirilen etlerden gıda mühendislerinin denetiminde hazırlanan ve doğallık, kalite, lezzet ile hijyen standartlarından taviz verilmeden sarılan Torku Döner, Konya Şeker’in açtığı Döner Restoranlarıyla üreticiden tüketiciye aracısız ve kalitesine göre en uygun fiyatla ulaşacak.
Konya'daki 3. şube Maliye karşısında Yapıcı İş Merkezinde açıldı. Açılış vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı.
 TORKU DOĞRUDAN DÖNER’İN ÖZELLİKLERİ
 • Torku Doğrudan Döner Lokantaları, Tüm şubeleri aynı özelliğe sahip olacak şekilde konsept lokanta olarak tasarlanmış, ferah, rahat ve nezih bir ortamda yemeklerini zamana yayarak yemek isteyenlere servis döner seçeneği sunarken zamanı kısıtlı olanlara da hızlı yemek yiyebilecekleri ekmek-dürüm arası döner seçenekleriyle hizmet vermektedir. 
 
• Torku Doğrudan Döner Lokantalarında tüketiciyle buluşturulan dönerler, 2013 yılında üretime başlayan tek kampüs içerisinde dünyanın en büyük et ve süt entegre tesisi olan Panagro’da üretilmektedir.
 • Torku Doğrudan Döner’in en büyük farklarından biri ise büyük ve küçükbaş besilerin yetiştirilme sürecinde de kontrollü üretim gerçekleştirmesi. Yeminden suyuna kadar besilerin yetiştirilmesini gözetim altında tutan Panagro, tüm süreçte veteriner kontrollerini de gerçekleştiriyor.
• Besiden döner tezgahına kadar kontrollü bir aşamadan geçen Torku Döner, 7/24 veteriner kontrolünde özel rasyonlu yemlerle yetiştirilen AB standardındaki çiftliklerde yetişen besilerden elde edilen etlerle döner ustaları tarafından Panagro’daki döner mutfağında hijyenik ortamda hazırlanıyor.
 • Torku markasıyla üretimi yapılan dönerler, tüketiciyle buluşmadan önce tanınmış döner ustalarının ve yemek tadımcılarının testinden geçmiş ve yine tanınmış gurmelerin onayından sonra servise açılmıştır.
 • Torku Doğrudan Döner Lokantaları’nda ürünler, tüketicinin damak zevkine göre üretilmiş ve özel soslarla marine edilmiş ve 3 gün bekletildikten sonra tüketiciyle buluşturulmuştur.
 
• Döner severlerin damak zevkine uygun olması, tadının lezzetli olması, doğallığı ve kalitesiyle ön plana çıkan Torku dönerleri, yumuşak olması için içerisinde % 20-30 oranında kuzu eti barındırmaktadır.
 
•  Torku Doğrudan Döner Lokantalarında dönerin yanında servis edilen şalgam suyu, üzüm, nar,  elma suyu, kızarmış patates, bulgur pilavı, domates gibi ürünler de yine Konya Şeker’in tohumundan hasadına kadar kontrollü ürettirdiği ürünlerden yine Konya Şeker’in üretim tesislerinde üretilmiştir.
 
• Dönerin yanında olmazsa olmaz olan ayran ise Panagro’nun sertifikalı üreticilerinden temin edilen üst kalite sütlerden geleneksel metodlarla Panagro Et-Süt Entegre Tesislerinde ambalajlı ürün olarak hazırlanmaktadır. 
 
• Yoğun, stresli ve zamanın yetmediği modern hayatın en sağlıklı besinlerinden birisi olan döner, Torku standardıyla bambaşka bir lezzete bürünüyor. 
 
• Torku Doğrudan Döner; farklı konseptiyle, sunumuyla, göz doyuran porsiyonları ve fark yaratan soslarıyla doyumsuz bir tada dönüşüyor. 
 
• “Lezzeti Zirvede, kalitesi ve Doğallığı Garantide” sloganıyla üretim yaparak, tüm mamul ürünlerinde olduğu gibi tüketici sağlığı ve doğallığı ile hijyeni önceleyen Torku Doğrudan Döner kalite ve lezzetten de taviz vermiyor.
HABER MERKEZİ

Bu haber 1207 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • A
    5 ay önce
    Sayın admin. Torku nun Akşehir e yatırım yap asi için de bir haber yapsanız diyorum. Ilgın da bile Torku market var.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BETON MİKSERİ İLE OTOMOBİLİN ÇARPIŞMASI SONUCU 1 KİŞİ ÖLDÜ 1 KİŞİ YARALANDI
BETON MİKSERİ İLE OTOMOBİLİN ÇARPIŞMASI SONUCU 1 KİŞİ...
AKŞEHİR MYO'DA MEZUNİYET SEVİNCİ
AKŞEHİR MYO'DA MEZUNİYET SEVİNCİ