TOPALOĞLU’NUN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TOPALOĞLU'NUN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu Yıldırım ve Atakent İlkokulunda öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileriyle bir araya geldi.

22 Şubat 2020 - 08:12

Eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle sıcak temas içerisinde olmak yaşanılan sorunlara pratik çözümler bulabilmek amacı ile okul ziyaretlerine devam eden  Milli Eğitim Müdürü Topaloğlu yaptığı ziyarette sınıfları tek tek dolaştı, derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti. Topaloğlu okul yöneticilerinden yapılan çalışmalar, etkinlikler ve okulların başarı durumlarıyla ilgili bilgi aldı. Ardından öğretmenlerle toplantı yapan Topaloğlu eğitim öğretim ile ilgili ihtiyaç ve istekleri dinledi, gelen talep ve önerileri dinledikten sonra okulun tüm bölümlerini gezip incelemelerde bulundu.Akşehir İlçe  Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu, idareci ve öğretmenlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
HABER / EBUBEKİR 
ARSLAN 

Bu haber 468 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KONUK; KONYA ŞEKER’DEN DÖRT DÖRTLÜK BAŞARI, İSO SANAYİ DEVLERİ ARASINDA KONYA ÇİFTÇİSİ 4 ŞİRKETİ İLE YER ALDI, GRUBUN KONSOLİDE CİROSU İLK 10’U ZORLADI
KONUK; KONYA ŞEKER’DEN DÖRT DÖRTLÜK BAŞARI, İSO SANAYİ...
AKŞEHİR HALKI AYASOFYA SEVİNCİ YAŞADI
AKŞEHİR HALKI AYASOFYA SEVİNCİ YAŞADI