TURÇEV-DER, ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TURÇEV-DER, ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİ

Konya’da faaliyet gösteren TURÇEV-DER Yunak’taki öğrencilere yardımlarına devam ediyor.

06 Ocak 2020 - 00:42

TURÇEV-DER Başkanı Erol Yayla memleketimiz Yunak’ta öğrencilerimizin ihtiyacını gidermek için elimizden geleni yaptıklarını belirterek, “Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut ve Yunak Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan’dan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda ihtiyaç sahibi olan öğrencilerimize Sponsorumuz ASACAR İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Acar’ın desteği ile mont, Bot, Kazak ve çeşitli giyecek eşyalarından oluşan yardımında bulunduk. Emeği geçen herkese teşekür ederim. Zaman zaman Yunak’ta okullarda bu tür yardımlarımız devam edecektir” dedi.
Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut yaptığı konuşmada TURÇEV-DER’e öğrencilere yaptığı yardımdan dolayı teşekkür ederek, ‘’Hursunlu mahallemizdeki Ortaokul ve İlkokulundaki öğrencilerimizin yüzünü güldürdüğünüz için başta TURÇEV-DER Başkanı Erol Yayla, yönetimine ve sponsor olan Orhan Acar Beye çok teşekkür ederim. Bundan sonra Yunakta yapılacak yardımlarda birlikte hareket edersek daha anlamlı olacaktır. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim’’ diye konuştu.
ASACAR Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Acar, “Bana böyle bir mutluluğu yaşamama vesile olan TURÇEV-DER Başkanı Erol yayla ve yönetimine teşekkür ederim. İnşallah böyle yardımları sık, sık yaparak Kışın minin çocuklarımızın üşümesine müsaade etmeyeceğiz.’’
Hursunlu Ortaokulu Müdiresi Sevinç Şen, ‘’Böyle Kış günüde öğrencilerimizi sevindiren TURÇEV-DER Başkanı Erol Yayla’ya ve Yönetimine, Orhan Acar’a, Sayın kaymakamımız Mehmet Erdem Akbulut’ a ve Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan’a çok teşekkür ederim.”
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 551 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KUMAR OYNAYAN KİŞİLERE TOPLAM 12.250 TL CEZA
KUMAR OYNAYAN KİŞİLERE TOPLAM 12.250 TL CEZA
ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE BAYRAM ZİYARETİ
ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE BAYRAM ZİYARETİ