TURÇEVDER YUNAK’TA BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TURÇEVDER YUNAK'TA BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU

Merkezi Konya'da bulunan ve kısa adı TURÇEVDER olan Turgut ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu başkanı ve üyeleri, Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut ve Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan'ı ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

27 Aralık 2019 - 09:36

Derneğin Hursunlu Ortaokuluna Kıyafet Yardımı   faaliyetleri kapsamında ziyaret gerçekleştiren TURÇEVDER üyeleri, Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut ve Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan'a da ziyarette bulundular. TURÇEVDER Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yayla, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Kılınç, Nevzat Top, Mehmet Yağar ve Veli Tunçez'e ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Kaymakam Akbulut ve Milli Eğitim Müdürü İşcan, heyete, ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için teşekkür etti. Kaymakam Akbulut ve Milli Eğitim Müdürü İşcan, değerin faaliyetlerini yakından takip ettiğini ve yapilan çalışmaları takdirle karşıladığını belirtti ve üzerlerine düşen her türlü yardim ve gayreti göstereceklerini dile getirdi. 
TURÇEVDER Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yayla ve yönetim kurulu üyeleri de ziyaretlerin ve yardımların devam edeceklerini ve derneğin faaliyetlerini anlattılar. 
TURÇEVDER heyeti daha sonra sırasıyla Nüfus Müdürü Ali Riza Özbilgin, Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah Tunçez, SDYV Müdürü Özkan Kılınç ve Kaymakamlık Yazı İşleri Şefi Bahadır Cura'yı da ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 663 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KONYA KORONAVİRÜS VAKA SAYISINDA 4.SIRADA
KONYA KORONAVİRÜS VAKA SAYISINDA 4.SIRADA
KUMAR BASKINI: 5 GÖZALTI
KUMAR BASKINI: 5 GÖZALTI