TURGUT İLKOKULU’NDA ÇOCUK HAFTASI ŞENLİKLERİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TURGUT İLKOKULU’NDA ÇOCUK HAFTASI ŞENLİKLERİ

Yunak’ta Turgut İlkokulunda düzenlenen ve bir hafta boyunca devam edecek olan şenliklerin ilki olan 23 Nisan şenliklerinde minikler gönüllerince eğlendi.

29 Nisan 2019 - 08:33

Yunak ilçe merkezine 30 km uzaklıktaki Turgut mahallesinde bulunan Turgut İlkokulunda çocuklar için 23 Nisan şenlikleri düzenlendi. 1 Hafta boyunca devam edecek olan  şenlikler kapsamında öğrencilere zeka oyunları turnuvaları, film gösterimleri gerçekleştirilecektir, düzenlenen mangal partisi ve 23 Nisan kutlama programı kapsamında minikler gönüllerince eğlendiler. Turgut İlkokulu Okul müdürü Sevinç Doğu “Öğrencilerimizin akademik gelişimleri sosyal ve kültürel gelişimlerine bağlıdır. Geri bırakılmış bu topraklarda yetişen çocuklarımızın daha fazla sosyal anlamda kendilerini geliştirip, ufuklarını aydınlatmayı amaçlıyoruz” diye konuştu. 
Bu kapsamda öğrencilere, sosyal ve kültürel gelişimlerini destekleyen şenlikler düzenlediklerini ifade eden okul müdürü Sevinç Doğu, “Köklü bir geçmişe sahip memleketin çocuklarına en iyi şekilde hizmet etmek temel görevimizdir. Bu konuda bizlere desteklerini esirgemeyen Yunak Kaymakamı Sn. Mehmet Erdem Akbulut’a, Yunak Belediye Başkanı Sn Abdullah Emre Demirhan ‘a ve Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Bekir Coşkun’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mahmut İşcan’a, öğretmen arkadaşlarıma ve velilerime sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.
HABER / SERKAN AKGÖL 
 

Bu haber 209 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ASKERLER ÜŞÜMESİN DİYE MONTLARINI VERDİLER
ASKERLER ÜŞÜMESİN DİYE MONTLARINI VERDİLER
GAMZE VE KAMİL DÜNYA EVİNE GİRDİLER
GAMZE VE KAMİL DÜNYA EVİNE GİRDİLER