TÜRK YILDIZLARININ GÖSTERİ YERİ BELLİ OLDU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TÜRK YILDIZLARININ GÖSTERİ YERİ BELLİ OLDU

Türk Silahlı Kuvvetleri Akrobasi timi Türk Yıldızları tarafından 6 Mayıs 2018 günü Akşehir’de yapacakları hava gösterisinin keşfi yapıldı.

05 Nisan 2018 - 18:17

İlk olarak Akşehir Kaymakamlığı'nda toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Kaymakam Mehmet Türk, Hava gösterisinde dünyada söz sahibi ülkelerden biri olduğumuzu ve  ilçemizde de bunun yapılmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade etti. Ayrıca Türk, İlçe yöneticileri olarak gösteri günü eksiksiz bir şekilde yapacaklarını söyledi.  6 Mayıs 2018 Pazar günü yapılacak Türk Silahlı Kuvvetleri Akrobasi timi Türk Yıldızları uçuşları için vatandaşların uçuşları izleyeceği yer olarak Akşehir Otogarı olarak belirlendi. Uçuşları izleyecek vatandaşlar için Akşehir Belediyesi tarafından Tisan Bölgesinden otogara giriş yolu üzerine platform kurulacak. 6 Mayıs’ta düzenlenecek etkinlikler saat 13.00’de başlayacak. Etkinlik kapsamında Akşehir Belediyesi Bando ve Mehter Takımı gösteri düzenleyecek. Ayrıca etkinlikler kapsamında bir de konser düzenleneceği belirtildi.
Yaklaşık 40 dakika sürecek olan Türk Silahlı Kuvvetleri Akrobasi timi Türk Yıldızları uçuşları için Akşehir Otogarına yer keşfi için  Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk, Akşehir Belediyesi Başkanı Salih Akkaya, Akşehir Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Ali Uslu, Akşehir Emniyet Müdürü Osman Bağcı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı  Akrobasi Timi Türk Yıldızları görevlileri gelerek gösteri günü yapılacak etkinlikler, alınacak önlemler hakkında istişare yaptılar. Etkinlikler kapsamında yüksek güvenlik önlemleri alınacağı bildirildi.
HABER / KAMİL SELVİ-MEHMET İNCE 

Bu haber 2791 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MİLLETVEKİLİ TAHİR  AKYÜREK KOMİSYON BAŞKANI OLDU
MİLLETVEKİLİ TAHİR AKYÜREK KOMİSYON BAŞKANI OLDU
AKŞEHİRLİ YENİ GARNİZON KOMUTANINDAN KAYMAKAM TÜRK'E ZİYARET
AKŞEHİRLİ YENİ GARNİZON KOMUTANINDAN KAYMAKAM TÜRK'E ZİYARET