“TUZLUKÇU KOP ÇOCUK KÜTÜPHANESİ” PROJESİ PROJE...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

“TUZLUKÇU KOP ÇOCUK KÜTÜPHANESİ” PROJESİ PROJE İZLEME EKİBİNDEN BÜYÜK BEĞENİ ALDI

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından finanse edilen Tuzlukçu Belediyesi tarafından uygulanan Tuzlukçu KOP Okuyor Projesi başarıyla tamamlandı.

09 Temmuz 2021 - 22:59

KOP tarafından görevlendirilen proje izleme ekipleri bugün Çocuk Kültür Evi’nde bulunan kütüphaneyi gezdi ve Belediyemizin projeye göstermiş olduğu yoğun ilgiden memnuniyet duydular.
Aynı zamanda Tuzlukçu Belediyesi tarafından uygulanan, Belediye’nin önemli projelerinden biri olan Gezici Oyun Evi ve Kültür Bahçesini de gezen ekipler, projenin böylesine anlamlı hale getirilip uygulanmasından projemizi başarılı bulduklarını dile getirdi. Başkan AKBUĞA, “KOP projesini daha aktif olarak, öğrencilerimiz tarafından daha kullanılır hale getirmek için birçok alternatifler geliştirdik. Tüm çabamız öğrencilerimizin günlük kitap okuma sayısını artırmak ve akıl zeka oyunlarıyla onlara iyi bir gelecek sunmaktadır. Bu konuda bizleri destekleyen KOP ekibine teşekkürlerimi iletiyorum”, sözlerini dile getirdi.

HABER MERKEZİ 

Bu haber 337 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CANKURTARAN YOLUNDA KAZA 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 2 KİŞİ YARALANDI
CANKURTARAN YOLUNDA KAZA 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 2 KİŞİ...
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN TEDAVİ ETTİĞİ YARALI KÖPEK İYİLEŞTİ
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN TEDAVİ ETTİĞİ YARALI KÖPEK...