TUZLUKÇU 74.İLÇE DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TUZLUKÇU 74.İLÇE DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tuzlukçu’da ‘AK Parti 70. İlçe Danışma Meclisi’ toplantısı gerçekleştirildi.Tuzlukçu Ak Parti İlçe Binasında düzenlenen toplantıya AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Ak Parti İlçe Başkanı Mevlüt Turpçu,parti yönetimi ve partililer katıldı.

27 Temmuz 2021 - 10:45

Programın açılış konuşmasını yapan Ak Parti Tuzlukçu İlçe Başkanı Mevlüt Turpçu, AK Partinin hem Tuzlukçu ve Konya’da hem de Türkiye’nin her yerinde çok büyük hizmetler yaptığını söyledi.
Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem’de danışma meclislerinin şura, istişare ve inancımız gereği Allah’ın emri olduğunu söyledi. Belediye başkanları ile beraber mutat bir şekilde şurayla çalışmaları olduğunu ifade eden Milletvekili Erdem , "İlçe belediye başkanlarımız ve belde belediye başkanlarımız adeta hayırda ’birbirinizle yarışısın’ emrini yerine getirmek üzere her bir başkanımın kendi beldesine taş taş üstüne koymakla çalışmalarını müşahede etmekteyiz. Bu da bizleri ciddi manada kamçılamaktadır ve daha çok çalışıp daha çok üretip, bu halkın bize tevdi ettiği vekaletin hakkını vermek olacaktır. Adalet ruhumuz asla zedelenmeyecektir, asla zedeletmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.Toplantı, yapılan konuşmaların ardından basına kapalı olarak devam etti.Milletvekili Erdem’in konuşmasının ardından ilçe ana kademe, kadın kolu ve gençlik kolu teşkilatları son bir ay içerisindeki faaliyet raporlarını sunum eşliğinde okudular.Faaliyet raporlarının okunmasının akabinde Faaliyet raporlarının ardından sunumların müzakereleri yapıldı. HABER MERKEZİ 

Bu haber 320 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN TÜRKİYE’DE BİR İLK
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN TÜRKİYE’DE BİR İLK
HURDA MALZEMELERİ ÇALAN HIRSIZLAR YAKALANDI
HURDA MALZEMELERİ ÇALAN HIRSIZLAR YAKALANDI