TUZLUKÇU BELEDİYESİ’NİN BÜYÜK PROJESİ: HER ÖĞRENCİYE TAM...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TUZLUKÇU BELEDİYESİ’NİN BÜYÜK PROJESİ: HER ÖĞRENCİYE TAM SET KIRTASİYE DESTEĞİ

Tuzlukçu Belediyesi 2022-2023 Eğitim Öğretim döneminin açılmasıyla beraber tüm öğrencilere set halinde kırtasiye malzemesi desteğinde bulundu.

20 Eylül 2022 - 09:40

İlköğretim Haftası’nın kutlandığı Cemalettin Şekerci İlkokulunda da tören sırasında, İlçe Kaymakamı  İsa BERTAN ve Tuzlukçu Belediyesi Meclis Üyesi   Yusuf TAŞGIN öğrencilere kırtasiye setlerini hediye etti. Öğretim döneminde tüm öğrencilere başarılı bir yıl temennisinde bulunuldu. Tuzlukçu Belediyesi’nin her yıl hayata geçirdiği kırtasiye yardımı projesi hakkında detaylarla ilgili açıklamada bulunan Başkan Nurettin AKBUĞA şu sözleri dile getirdi:
“Kıymetli öğrencilerimize her yıl olduğu gibi bu yılda  tam set halinde kırtasiye desteğinde bulunduk. Anasınıfından liseye kadar Tuzlukçu’da bulunan tüm okullara hediye ettiğimiz setlerle bu sene tam olarak 652 öğrenciye ulaştık. Öğrencilerimizin hiç birinin eksik kalmaması için tüm İlçede bu büyük projeyi hayata geçirdik. Velilerimizden ve öğrencilerimizden bizlere çok mutlu geri dönüşler oldu, bu bizleri de mutlu etti. Eğitim de hiçbir öğrencimizin geri kalmaması ve mutlu bir eğitim dönemi geçirmeleri için Tuzlukçu Belediyesi olarak desteklerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bu vesile ile  Tüm öğrencilere, öğretmenlere hayırlı bir eğitim öğretim dönemi diliyorum”.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 446 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ORTAKÖYSPOR GALİP
ORTAKÖYSPOR GALİP
PROF. DR. İBRAHİM KAVAZ AKŞEHİRLİ GENÇLERLE BULUŞTU
PROF. DR. İBRAHİM KAVAZ AKŞEHİRLİ GENÇLERLE BULUŞTU