TUZLUKÇU JANDARMA 180’İNCİ YIL DÖNÜMÜNÜ ÇOCUKLARLA...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TUZLUKÇU JANDARMA 180’İNCİ YIL DÖNÜMÜNÜ ÇOCUKLARLA PAYLAŞTI

Tuzlukçu ilçe Jandarma Komutanlığı, Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında; İlçe Jandarma Komutanlığının bahçesi çocuklarla renklendi.

21 Mayıs 2019 - 23:16

Merkez okullardan gelen öğrencilerin katıldığı etkinlikte, Jandarma personeli tarafından yapılan sunumlarla öğrenciler, timlerin olaylar esnasında kullandığı silahlar ve malzemeler hakkında bilgilendirildi. Jandarma vizyonunun; insan merkezli görev anlayışı, ulusal ve uluslararası alanda en güvenilir ve en mükemmel kolluk kuvveti olmak olduğu anlatıldı. 
 İlçe Jandarma Komutanı Hakan KAYABAŞ tarafından katılımcılara jandarma teşkilatının tarihsel geçmişi, günümüzde yürüttüğü kolluk faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu. Hakan KAYABAŞ "Türk milletinin sonsuz güvenine mazhar olmayı başaran Türkiye Cumhuriyeti Jandarması kurulduğu günden bu yana günlük yaşamın her anında, ülkemizin her noktasında gece gündüz, yağmur çamur demeden halkımızın hizmetinde olmuştur." dedi.
 Jandarma teşkilatının tanıtım programına İlçe Kaymakamı Sayın Mehmet İLİDİ, İlçe Emniyet Amiri Lütfi ÖZCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bektaş KOCABAŞ, İlçe Müftüsü Kadir ATAY, Okul Müdürleri ile öğrenciler katıldı. 
 Etkinliğe katılan öğrenciler eğlenceli bir gün geçirmenin yanında jandarmayı da yakından tanıma fırsatı buldu. Öğrenciler etkinlikten çok memnun kaldıklarını dile getirdiler.
HABER / MEHMET İNCE 
 

Bu haber 312 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA: 1’İ AĞIR  2 YARALI
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA: 1’İ AĞIR 2 YARALI
YAKALANINCA DONDU KALDI
YAKALANINCA DONDU KALDI