UYUŞTURUCUYA KARŞI RAP MÜZİK YARIŞMASI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

UYUŞTURUCUYA KARŞI RAP MÜZİK YARIŞMASI

Uyuşturucu madde bağımlılığının sağlığa, insan ilişkilerine ve topluma verdiği olumsuz etkileri ortaya koymak ve uyuşturucu madde kullanımını önlemek amacıyla Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde rap müzik yarışması düzenlenecek.

27 Nisan 2021 - 04:46

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan “Narko Yarışma Projesi” kapsamında, EGM Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde düzenlenecek ödüllü yarışmada, başvurular başladı. Eser değerlendirmesinde önceliğin sözlere verileceği ve 9 ayrı müzik altyapısının katılımcılara çevrimiçi ortamda sunulacağı belirtilirken katılımcılar parçalarını yalnızca kendilerine sunulan 9 ayrı beat üzerinden yapabilecek.
BİRİNCİYE 20 BİN TL
Yarışmanın amacı, “Uyuşturucu madde bağımlılığının sağlığa, insan ilişkilerine ve topluma verdiği olumsuz etkileri ortaya koymak ve başta genç nüfus olmak üzere, uyuşturucu madde kullanımını önlemek ve uyuşturucunun zararlarına dikkat çekmek” olarak belirlendi. “Rap Burada” ödüllü müzik yarışmasında: Birincilik ödülü 20 bin TL, ikincilik ödülü 10 bin TL, üçüncülük ödülü ise 5 bin TL olarak belirlendi. Son başvuru tarihi 30 Nisan 2021 olan yarışmada jüri değerlendirmesi 15 Mayıs 2021’de yapılacak. Yarışmanın sonuçları ise 15 Haziran 2021 tarihinde açıklanacak.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 567 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KONYA MİLLETVEKİLİ SORGUN'DAN YUNAK'A ZİYARET
KONYA MİLLETVEKİLİ SORGUN'DAN YUNAK'A ZİYARET
TUZLUKÇU'DA  “AÇIK HAVA SİNEMASI ETKİNLİĞİ”
TUZLUKÇU'DA “AÇIK HAVA SİNEMASI ETKİNLİĞİ”